Przejdź do głównej treści

"TĘCZOWA POLANA" JEDYNE TAKIE MIEJSCE W ŚRODZIE ŚLĄSKIEJ!

Park Rozrywki dla dzieci „TĘCZOWA POLANA” w Środzie Śląskiej przy ul. Kolejowej /rozjazd na Szczepanów/ zaprasza na moc nowych atrakcji dla dzieci małych jak i tych większych, a także rodziców.

 

Wśród atrakcji dmuchańce, klatka z kulkami, kule wodne, małpi gaj, tor gokart, mini strzelnica, mini boks, koszykówka, ringo, bramka z matą na celność trafień, domek dla dzieci, mini futbol, tunel, basen z piłeczkami, bujaki, duża trampolina oraz piłkarzyki np. dla tatusiów...To wszystko w nowej promocyjnej obniżonej kwocie wstępu.

Park jest czynny od poniedziałku do piątku w godz. 12.00 - 20.00, w weekendy w godz. 10.00 - 20.00 za jedyne UWAGA - 10 zł za 1 godzinę wszystkich atrakcji. W tygodniu dalsze promocje cenowe… Wprowadzamy bilety rodzinne bardziej opłacalne, a mamusie i tatusiowie ze swoimi pociechami do lat 2 mają wstęp gratis bez limitu czasu.

Na terenie Tęczowej Polany podajemy smaczną kawusię, herbatkę i napoje zimne wszystko w przystępnej cenie. Tak tanio i sympatycznie tylko u nas!!! Ponadto mnóstwo rekwizytów, gadżetów do przebieranek dla dzieci i dorosłych, dodatkowo, maski, peruki i dekoracje.

Przyjdź i skorzystaj, a my zapewniamy świetną zabawę i z pewnością udany czas w blasku słońca. Nie zwlekaj, dla uczestników sobotniej i niedzielnej zabawy na Tęczowej Polanie NIESPODZIANKA!!! Zachęcam do aktywnego spędzania wolnego czasu na Tęczowej Polanie.

Zapraszam raz jeszcze Ars Vivendi, do zobaczenia...

www.ars-vivendi.pl

---------------------------------------------------TEKST SPONSOROWANY-----------------------------------------------


Nie zatrzymuj tej wiadomości – podaj dalej!

NAJNOWSZE PUBLIKACJE:


Lokalna REKLAMA Prawdziwe marki, prawdziwi ludzie, lokalne historie.
Kontakt w sprawie Twojej reklamy: +48 500 027 343 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.