×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 147.

UGODZIŁA PARTNERA NOŻEM – GROZI JEJ DOŻYWOCIE

zatrzymanaNieporozumienie między partnerami niemal doprowadziło do tragedii. Kobieta zadała partnerowi kilka ciosów nożem w szyję i klatkę piersiową. Grozi jej dożywocie.

 

Do zdarzenia doszło na początku stycznia w Środzie Śląskiej. W trakcie kłótni 34-letnia kobieta zadała partnerowi kilka ciosów nożem w szyję i klatkę piersiową.

- Policjanci otrzymali zgłoszenie dotyczące udzielania pomocy przez zespół pogotowia rannemu mężczyźnie, który posiada rany kłute szyi i klatki piersiowej. Natychmiast udali się pod wskazany adres - relacjonuje zdarzenia st. asp. Marta Stefanowska, oficer prasowy KPP w Środzie Śląskiej. - Wykonane na miejscu czynności oraz niespójne wyjaśnienia partnerki rannego mężczyzny wskazywały, iż 34-letnia kobieta może mieć związek ze zdarzeniem. Została zatrzymana i trafiła do policyjnego aresztu. W chwili zatrzymania była nietrzeźwa. Miała ponad dwa promile alkoholu w organizmie – dodaje policjantka.

Wobec 34-latki sąd zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. Kobiecie postawiono zarzut usiłowania zabójstwa.

- Przestępstwo to zagrożone jest taką samą karą jak za jego dokonanie, a mianowicie karą dożywotniego pozbawienia wolności – informuje st. asp. Marta Stefanowska.

(red), Fot. policja

 

Komentarzy (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację