UKRADŁ Z PRZEDSZKOLA TELEWIZOR I SPRZĘT AGD

Reklama:

Internet dla domu, firmyrównież bez abonamentu.
KOMNET / www.komnetpc.pl / tel.: 71 317 28 90.

zlodziejŚredzcy policjanci zatrzymali po pościgu 18-letniego mieszkańca Środy Śl. Mężczyzna najpierw usiłował włamać się do jednego z przedszkoli na terenie miasta, a gdy mu się to nie powiodło, włamał się do kolejnej placówki.

 

Policjanci zauważyli sprawcę, jak przeskakuje przez ogrodzenie. Natychmiast udali się za nim w pościg. Mężczyzna nie reagował na wezwania do zatrzymania. Jednak po krótkiej chwili 18-latek siedział już w radiowozie. Został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. 

- Jak ustalili funkcjonariusze, mężczyzna po tym, jak został spłoszony z terenu jednej placówki, poprzez wypchnięcie drzwi włamał się do kolejnego przedszkola, skąd zabrał sprzęt RTV I AGD. Skradzione mienie o wartości 2 tysięcy złotych w trakcie dalszych czynności policjanci ujawnili przy ogrodzeniu jednej z placówek - informuje st. asp Marta Stefanowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śl. - Zgromadzony w sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mężczyźnie dwóch zarzutów. 18-latek odpowie za usiłowanie włamania oraz włamanie i kradzież telewizora oraz sprzętu AGD o wartości 2 tysięcy złotych. Zatrzymany przyznał się do zarzucanych mu czynów -dodaje.

Przestępstwo kradzieży z włamaniem zagrożone jest karą do 10 lat pozbawienia wolności.

(ms) fot. policja

Komentarzy (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację