×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 147.

W CIĄGU JEDNEGO DNIA DOSZŁO DO DWÓCH KOLIZJI

dachowanie audi1Na początku tygodnia na drogach powiatu średzkiego doszło do dwóch kolizji. W wyniku obu zdarzeń jedna osoba została poszkodowana.

 

Do pierwszego zdarzenia doszło po godzinie 16 na drodze pomiędzy Radakowicami a Lutynią. Samochód osobowy marki Ford Focus wypadł z drogi, a następnie dachował w przydrożnym rowie. Pojazdem podróżowały dwie osoby.

- W zdarzeniu poszkodowana został 26-letnia kierująca. Kobieta uskarżała się na ból głowy. Pasażer odmówił udzielenia kwalifikowanej pierwszej pomocy – wyjaśnia Dariusz Domaradzki, oficer prasowy KP PSP w Środzie Śląskiej.

Działania zastępów straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu pierwszej pomocy poszkodowanej i odłączeniu akumulatora w uszkodzonym pojeździe. W wyniku zdarzenia uszkodzeniu uległ cały samochód.

Kolizja na DK 94

Trzy godziny później, po godzinie 19 na drodze krajowej 94 na wysokości Wróblowic, samochód osobowy uderzył w znajdujące się na drodze wysepki, a następnie wpadł do przydrożnego rowu. Pojazdem podróżowała jedna osoba.

- Nasze działania polegały na zabezpieczeniu i oświetleniu miejsca zdarzenia – informuje oficer prasowy KP PSP w Środzie Śląskiej.

(red), Fot. zdj. ilustracyjne

Komentarzy (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację