niedziela 08.12.2019

Imieniny: Marii Swiatozara

 

W MAJOWY WEEKEND PODRÓŻUJ NA JEDNYM BILECIE

 dsc0211aWyjątkową ofertę dla podróżnych przygotowali kolejowi przewoźnicy samorządowi. Kupując jeden bilet w weekend majowy będzie można jeszcze wygodniej podróżować i zwiedzać wybrane regiony w Polsce.

 

Wspólny Bilet Samorządowy, to oferta stworzona przez przewoźników samorządowych. Jeden blankiet w cenie 38 złotych uprawnia do przejazdów w ciągu 24 godzin pociągami spółek: Koleje Mazowieckie, Łódzka Kolej Aglomeracyjna, Koleje Wielkopolskie, Koleje Dolnośląskie, Koleje Śląskie, Arriva RP, Koleje Małopolskie i Warszawska Kolej Dojazdowa.

- Dla wszystkich, którzy chcą aktywnie spędzić weekend majowy to naprawdę niezwykła oferta. W ciągu dnia każdy podróżny będzie mógł na jednym bilecie dojechać do wybranego przez siebie miejsca, niezależnie od tego czy w danym momencie będzie musiał podróżować pociągiem Kolei Dolnośląskich, czy przykładowo Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej - mówi Prezes KD Piotr Rachwalski.

Bilet można kupić niemal we wszystkich kanałach dystrybucji, m.in. przez internet, czy SkyCash, a następnie wsiąść do pociągu ww. przewoźnika, bez konieczności zakupu kolejnego biletu i sprawdzania czy posiadany jest właściwy.

Pierwszy tydzień maja, pozwalający na dłuższy wyjazd na wypoczynek czy zwiedzanie jest świetną okazją do skorzystania z tak wygodnej i taniej oferty.

(mpr) fot. Koleje Dolnośląskie

Komentarzy (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację