niedziela 07.06.2020

Imieniny: IGORA Roberta Wiesława

 

WAKACJE Z DUCHAMI W WOJNOWICACH – OSTATNIE MIEJSCA!

Wakacje z Duchami ostatnie miejsca na portalPraca detektywa wymaga poświęceń i wyrzeczeń. Trzeba przemóc drżenie kolan i bacznie obserwować przyjezdnych (nawet późną nocą), ćwiczyć umiejętność dedukcji (nawet podczas deseru), przejrzeć czyjeś notatki (nawet bez pozwolenia).

 

Scenerią naszych warsztatów stanie się Zamek na Wodzie w Wojnowicach, który pełnił niegdyś funkcje obronne, zlokalizowany na skraju wsi, wśród mokradeł i lasów. Uczestnicy wcielą się w bohaterów książki Adama Bahdaja „Wakacje z duchami”. To wakacje dla prawdziwych miłośników pokrętnych dedukcji, którzy mają ochotę przygotować detektywistyczną grę terenową, wyjaśniającą tajemnicę znikania turystów w Zamku na Wodzie...

Wakacje z Duchami starują już w najbliższy poniedziałek 9 lipca i potrwają do 22 lipca jest to cykl interdyscyplinarnych warsztatów, których efektem będzie detektywistyczna gra w magicznym Zamku na wodzie w Wojnowicach. Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku od 10 do 14 i od 15 do 18 roku życia. Uczestnicy wezmą udział w pracowniach: kreacyjnej, motorycznej, aranżacyjnej, dźwiękowej i public relations prowadzonych przez profesjonalnych artystów z najróżniejszych dziedzin artystycznych.

Po dwóch tygodniach wspólnej pracy 22 lipca (niedziela) uczestnicy Wakacji z Duchami zaproszą pobliskich mieszkańców na pełną zagadek i historii przyprawiających o gęsią skórkę detektywistyczną grę po terenie Zamku na wodzie w Wojnowicach.

Udział w warsztatach jest nieodpłatny.

Zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Więcej informacji: FB Wakacje z Duchami Wojnowice

Organizatorem jest Stowarzyszenie K.O.T.

LATO W TEATRZE to program Instytutu Teatralnego im. Zbigniewa Raszewskiego w Warszawie, realizowany ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Jego celem jest popularyzowanie pedagogiki teatru. Program składa się z konkursu grantowego na realizację dwutygodniowych warsztatów artystycznych dla dzieci i młodzieży, szkoleń z zakresu pedagogiki teatru oraz artystyczno-edukacyjnych projektów objazdowych w namiocie cyrkowym.

W aktualnej 11. edycji programu dofinansowanie otrzymało 40 ośrodków z całej Polski – 17 organizacji pozarządowych i 23 samorządowe instytucje kultury. Instytucje, które w poprzednich latach co najmniej trzykrotnie organizowały Lato w teatrze, mają za zadanie zrealizować projekt wspólnie z organizacją partnerską, która dotychczas nie brała udziału w programie. Ten moduł został nazwany Lato w teatrze +, a dofinansowanie przyznano 5 ośrodkom.

W tym roku udział w Lecie w teatrze weźmie ponad 1200 uczestników. Autorskie warsztaty przygotowywane przez pedagogów i artystów są dla dzieci i młodzieży szansą na poznanie i samodzielne wykorzystanie teatralnego języka, a przede wszystkim na twórcze wyrażenie siebie i zabawę teatrem.

Więcej o programie na:

www.latowteatrze.pl

www.facebook.com/programLatowteatrze

Wakacje z Duchami ostatnie miejsca na portal

Wakacje z Duchami ostatnie miejsca

--- ARTYKUŁ SPONSOROWANY ---{jcomments off}

Komentarzy (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację

Najbliższe wydarzenie

Wydarzenie zacznie się za:

Najnowsze artykuły

Koronawirus / statystyki:

Najnowsze komentarze

Samobójcą nie jestem - nie Wybieram sie
emeryt skomentował/a Napaść w Juszczynie
jestem już na emeryturze i dla zdrowia codziennie jezdze 2-3 razy po tym lesie rowerem(ostatnio z gr...
Hahahaha gdzie to słyszałaś w tv czy od Simona sprzedawczyka:-):-):^)
czyli słabo. A dzieci są głodne bo, są wygodne zwłaszcza gdy nie chce im się d... ruszyć z kanapy. A...

Lokalne ogłoszenia drobne

31.05.2020 07:23 wrote:

Poszukuję instruktora tańca na już głównie chodzi mi o pierwszy taniec weselny kontakt e-mail magdalena20@spoko.pl …

28.05.2020 11:45 wrote:

Sprzedam działkę budowlaną nr 138/6 położoną w Szczepanowie przy ul.Lipnickiej 16. o powierzchni 2500 m2. Działka nie jest uzbrojona. Cena …

25.05.2020 12:32 wrote:

Wynajmę 3 pokojowe mieszkanie w bloku na parterze w centrum Środy Śląskiej, umeblowane, z balkonem. Kontakt tel. 601-393-425…

22.05.2020 08:55 wrote:

mieszkanie własnościowe, pokój słoneczny, umeblowany, w mieszkaniu wszystkie media, kuchnia, łazienka, balkon.  tel. 790 618 688…