WIOSENNE TARGI PRACY W ŚREDZKIM STAROSTWIE

targi pr 1Siedemnastu pracodawców zaprezentowało się na Powiatowych Targach Pracy, które odbyły się 18 kwietnia w Starostwie Powiatowym w Środzie Śląskiej.

 

Targi Pracy to jedno z ważniejszych wydarzeń na rynku pracy skierowane do osób bezrobotnych, poszukujących zatrudnienia lub chcących zmienić aktualne miejsce pracy. Przybyłych powitał starosta powiatu Sebastian Burdzy oraz dyrektor urzędu pracy Halina Semegen.

– Liczę, że idea targów jest aktualna i każdy z państwa znajdzie dzisiaj, tutaj coś dla siebie. Już teraz zapraszam wszystkich na targi jesienne, które będą bardzo duże i zrobimy je w sali sportowej – mówił starosta Burdzy.

Na średzkich targach mogą wystawić się firmy różnej branży, o różnej wielkości i formie prawnej. Tym razem było ich siedemnaście. Najwięcej ofert pracy dotyczyło pracowników produkcji. Poszukiwała ich większość z obecnych firm. Również operator prasy, elektryk i magazynier nie mieliby kłopotu ze zmianą pracodawcy. Pracowników biurowych potrzebowały firmy PGW i Vibracoustic. Technika procesu ekstruzji poszukiwało Tecsolum.

Jak zwykle na targach nie zbrakło stanowisk średzkich komend: policji i straży pożarnej oraz Wojskowej Komendy Uzupełnień z Wrocławia. Porad udzielali pracownicy PUP-u, Państwowej Inspekcji Pracy z Wrocławia i Europejskich Służb Zatrudnienia.

(rfp) fot. ers

targi pr

Komentarzy (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację