poniedziałek 09.12.2019

Imieniny: Wieslawa Leokadii

 

WSPARCIE DLA KREATYWNYCH Z GMINY MALCZYCE

kreatywniWójt gminy Malczyce zaprasza do udziału w programie „Kreatywni w Gminie Malczyce”. W ramach programu wspierane będą projekty, które angażują mieszkańców na rzecz dobra wspólnego.

 

Program jest prowadzony z myślą o organizacjach pozarządowych oraz grupach nieformalnych, które podejmują wspólny wysiłek, aby w ich społecznościach żyło się lepiej. Polega na wsparciu finansowym przez gminę oddolnych inicjatyw społecznych mających na celu uzyskanie trwałych efektów poprawiających standardy życia, wizerunek miejscowości czy funkcjonalność istniejącej infrastruktury. Założeniem programu jest także aktywizacja mieszkańców, którzy poprzez wspólną pracę i realizację zadań, uzyskują wymierne efekty i podnoszą poziom życia społecznego.

Wsparcie rzeczowe polega na zakupie, a następnie przekazaniu realizatorowi projektu, środków rzeczowych niezbędnych do jego realizacji, w postaci materiałów, narzędzi, innych przedmiotów rzeczowych oraz usług. Od wnioskodawców wymagany jest wkład własny finansowy lub w postaci pracy własnej. Wartość dofinansowania wynosi maksymalnie 5.000 zł.

Regulamin programu i dokumentacja niezbędna do przygotowania i złożenia wniosku o dofinansowanie znajduje się na stronie internetowej gminy www.malczyce.wroc.pl.

Wnioski projektowe można składać w terminie od dnia 11.04.2018 r. do dnia 2.05.2018 r. Wnioski można dostarczyć osobiście lub za pośrednictwem poczty do Urzędu Gminy Malczyce, ul. Traugutta 15, 55-320 Malczyce.

Dodatkowych informacji o programie grantowym udzielają:

Marcin Popiuk – Skarbnik Gminy Malczyce, tel. 71/317 92 23 wew. 203, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Anna Śwercz – Sekretarz Gminy Malczyce tel. 71/317 92 23 wew. 208, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Regulamin – więcej załącznik

Wniosek – wersja doc. – więcej załącznik

(gmal) fot. rol

logo kreatywni

Komentarzy (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację