czwartek 23.01.2020

Imieniny: Ildefonsas Rajmunda

 
 

WYMIANA ŹRÓDEŁ CIEPŁA W GMINIE MIĘKINIA

Reklama:

Internet dla domu, firmyrównież bez abonamentu.
KOMNET / www.komnetpc.pl / tel.: 71 317 28 90.

dom 0W gminie Miękinia Trwa nabór wniosków o udzielenie dotacji celowej na dofinansowanie realizacji z zakresu ochrony środowiska obejmującego trwałą zmianę systemu ogrzewania opartego na paliwie stałym

 

na ogrzewanie gazowe, ogrzewanie elektryczne, ogrzewanie olejowe i odnawialne źródła energii. Wnioski o udzielenie dofinansowania na 2019 r. można składać do dnia 31 października 2018 r.


Dofinansowanie dotyczy częściowego zwrotu wydatków, które zostaną poniesione w 2019 r. przede wszystkim na zakup i montaż nowego źródła ogrzewania, grzejników i wkładu kominowego.

Wnioskodawca może uzyskać dofinansowanie zadania w wysokości 80% poniesionych kosztów w kwocie brutto (określonych na podstawie przedłożonych faktur VAT bądź rachunków), ale nie więcej niż 5 000,00 zł brutto na jeden lokal mieszkalny lub nieruchomość o charakterze mieszkalnym.


Wnioski są do pobrania w Biurze Obsługi Klienta w Urzędzie Gminy Miękinia oraz na stronie internetowej www.miekinia.pl w zakładce Druki do pobrania.
Uchwała w sprawie przyjęcia „Regulaminu udzielania dotacji celowej na dofinansowanie zadań z zakresu ochrony środowiska obejmujących trwałą zmianę systemu ogrzewania opartego na paliwie stałym na ogrzewanie gazowe, ogrzewanie elektryczne, ogrzewanie olejowe i odnawialne źródła energii” znajduje się na BIP pod adresem: http://bip.miekinia.pl/Article/get/id,23906.html,23906.html

(gm)

Komentarzy (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację