WYSTAWA EKSLIBRISÓW - wstęp wolny!
Dyrektor i Pracownicy Biblioteki Publicznej w Środzie Śląskiej zapraszają na wernisaż wystawy pn. „Ekslibrisy Kariny Kopczyńskiej-Janiszewskiej”. Spotkanie odbędzie się 4 lutego 2013 r. o godz. 12.00 w Czytelni BP, pl. Wolności 58.
Karina Kopczyńska-Janiszewska mieszka i tworzy w Szczecinie. Jej miniatury graficzne starają się wyrazić piękno otaczającej przyrody, nawiązują do tematów biblijnych, mitologicznych. Walor artystyczny prac nie wypiera całkowicie aspektu użytkowego, wręcz wydaje się go uzupełniać. Autorka sięga z powodzeniem zarówno po klasyczne techniki druku wklęsłego jak i po nowoczesne techniki – grafikę komputerową. Prace Kariny Kopczyńskiej-Janiszewskiej znajdują się w zbiorach krajowych i zagranicznych. Artystka bardzo chętnie bierze udział w zmaganiach z profesjonalistami i to z dużymi sukcesami.
Wystawa ekslibrisów będzie prezentowana w Czytelni BP od 4 lutego do 29 marca 2013 r. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.
(bp)

Nie zatrzymuj tej wiadomości – podaj dalej!
NAJNOWSZE PUBLIKACJE:
Zapraszamy na Kostomłocki Jarmark Mikołajkowy!
Przedszkolny quiz wiedzy „Podróż po Polsce”
Patriotyczne nuty seniorów i dzieci – uroczysty koncert w średzkim Domu Kultury
Jarmark Mikołajkowy w Środzie Śląskiej już 6 grudnia!
Lokalna REKLAMA Prawdziwe marki, prawdziwi ludzie, lokalne historie.
