×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 147.

ZDERZENIE CZOŁOWE. 2 OSOBY POSZKODOWANE (zdj. czytelnika)

wypadej m 2Poszkodowani zostali kierowcy obu pojazdów biorących udział w zdarzeniu. Na miejscu działały cztery zastępy straży pożarnej, ZRM i policja.

 

Dziś o godzinie 7:20 na drodze za Błoniami w kierunku Miękini doszło do zderzenia czołowego dwóch samochodów osobowych marki Fiat i Volkswagen. Na miejsce zadysponowano cztery zastępy straży pożarnej – dwie jednostki PSP i dwie jednostki OSP. W chwili przyjazdu straży volkswagen znajdował się w rowie, natomiast fiat stał w poprzek drogi.

- Na czas prowadzonych działań droga była całkowicie zablokowana – informuje Dariusz Domaradzki, oficer prasowy KP PSP w Środzie Śląskiej. - Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, a także na odłączeniu akumulatora w jednym z pojazdów i zakręceniu zaworu gazu w drugim pojeździe – dodaje.

W zdarzeniu poszkodowani zostali kierowcy obu samochodów osobowych: 32-letnia kobieta i 40-kilkuletni mężczyzna. Do czasu przybycia Zespołu Ratownictwa Medycznego poszkodowanym pomocy medycznej udzielali strażacy.

W wyniku zderzenia zniszczeniu uległ przód i lewy bok fiata, a także przód i lewy bok volkswagena.

(red) fot. Czytelnik

wypadej m 1

wypadej m 2

Komentarzy (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację