Przejdź do głównej treści

ZDERZENIE DWÓCH POJAZDÓW NA KRAJOWEJ 5

a4 3 0Na drodze krajowej 5 na wysokości Osieka doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

 

Do zdarzenia doszło w piątek, 12 stycznia, między Osiekiem a Jaroszowem. Na skutek uderzenia jeden z pojazdów wypadł z drogi i wjechał do przydrożnego rowu.

- Na miejsce zadysponowano zastępy: OSP Osiek, OSP Kostomłoty, JRG Środa Śląska i JRG Kąty Wrocławskie – informują strażacy.

Działania zastępów straży polegały na zabezpieczeniu i oświetleniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatorów w uszkodzonych pojazdach, a także na zabezpieczeniu rozlanych płynów eksploatacyjnych.

W trakcie prowadzonych działań ruch na drodze odbywał się wahadłowo.

(red) fot. zdj. ilustracyjne


Nie zatrzymuj tej wiadomości – podaj dalej!

NAJNOWSZE PUBLIKACJE:


Lokalna REKLAMA Prawdziwe marki, prawdziwi ludzie, lokalne historie.
Kontakt w sprawie Twojej reklamy: +48 500 027 343 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.