ZDJĘCIA Z FERII ZA KALENDARZ - PREZENTACJI CIĄG DALSZY

zima 0Szanowna Redakcjo. Co prawda ferie od jakiegoś czasu już mnie nie dotyczą, ale z ostatnich, które miałam zostało mnóstwo przyjemnych wspomnień :)

 

I właśnie nimi dzielę się z Państwem. Zdjęcia zostały wykonane kilka lat temu na Przełęczy Jugowskiej.

Pozdrawiam serdecznie
Barbara Korczyńska, Komorniki

Mija pierwszy tydzień ferii i już zapewne macie ciekawe zdjęcia dokumentujące, jak je spędzacie. Jeśli także chcecie się nimi z nami podzielić, mamy propozycję - publikację na naszych łamach w zamian za kalendarz.

Nasz nowy kalendarz ukazuje przedwojenne pocztówki z pięciu gmin wchodzących w skład powiatu średzkiego. Poza tym, że ma walory historyczne, jest funkcjonalny.

Zachęcamy do nadsyłania autorskich zdjęć o dowolnej tematyce (krajobrazy, wydarzenia, osoby...) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Wiadomość prosimy zatytułować "Ferie", natomiast w jej treści prosimy o podanie imienia i nazwiska autora fotografii oraz nazwy miejscowości, w której mieszka.

Na Wasze prace czekamy do 28 stycznia br. - ilość dowolna. Kalendarze otrzymają wszystkie osoby, których zdjęcia zostaną opublikowane.

Zachęcamy do udziału.
Wszystkim osobom, które przesłały nam swoje zdjęcia bardzo dziękujemy!

Redakcja

PICT0128

PICT0111

PICT0110

PICT0040

PICT0035

IMAG0007

kalendarz

kalndarz 1

Komentarzy (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację