środa 11.12.2019

Imieniny: Damazego Waldemara

 
Dożynki gminne w Kostomłotach już w sobotę!

Dożynki gminne w Kostomłotach już w sobotę!

21.08. 2018

Przypominamy o dożynkach gminy Kostomłoty, które odbędą się już w najbliższą sobotę 25 sierpnia.

Obrzędy dożynkowe rozpocznie msza święta o godzinie 14:00 w kościele pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Kostomłotach. Zaraz po mszy korowód przejdzie na boisko, gdzie odbędzie się uroczyste otwarcie imprezy oraz symboliczne dzielenie chlebem. 

O godzinie 16:00 na scenie zobaczymy kapelę ludową "Kostomłocianie", a zaraz po jej występie zostaną ogłoszone wyniki konkursów dożynkowych. 

Chwilę po godzinie 17:00 dyskotekę w rytmach pilskich złotych przebojów poprowadzi DJ Omenio.  Godzinę później,  na młodsze grono uczestników będzie czekać Mini Disco.

Później DJ Omenio przeniesie uczestników Święta Plonów w muzyczne lata 80.

O godzinie 19:00 na scenie zobaczymy wykonawcę, którego piosenkę "Ruda" zna chyba każdy. Niedługo po występie MC Polo na scenę powróci DJ Omenio i utworem  Modern Talking " Cheri Cheri Lady"  przypomni nam hity lat 90. 

O godzinie 21:00 na scenie usłyszymy zespół Freaky Boys, a utwór "Do białego rana", oby stał się zapowiedzią wspólnej biesiady przez jeszcze długie godziny, bo DJ Omenio poprowadzi dalszą zabawę taneczną.

Na najmłodszych będą czekać warsztaty z robotyki i programowania oraz plac budowy lego, dmuchańce, namioty z zabawami. Smakosze znajdą coś na stoiskach gastronomicznych.

W godzinach 15:00 - 20:00 każdy będzie miał okazję pomóc innym. Podczas dożynek fundacja DKMS, będzie prowadziła akcję rejestracji potencjalnych dawców szpiku, wraz z zbiórką pieniężna.

Pomimo zapowiadanego ochłodzenia na ten weekend, zapewniamy Was, że w Kostomłotach atmosfera będzie gorąca. Zapraszamy!

(kb)

Komentarzy (5)

This comment was minimized by the moderator on the site

Powiem tak, te jeba...e zespoły discopolo do organizator powinien ze sceny zgonić i na taczkach z gnojem wywieść, ten zespół fryka boys, czy jakoś tak, to jakaś porażka sezonu, zapomniał bym o tej pani zdolnej, co tak wyła dziwnie na scenie, czy ci ludzie nie mają słuchu, to że ja byłem w mieście Opole, to nie znaczy że zaraz potrafię śpiewać. Dobrze że byłem pijany, i sobie poradziłem z faktem słuchania tego czegoś, i jeszcze gwiazdy się...

Powiem tak, te jeba...e zespoły discopolo do organizator powinien ze sceny zgonić i na taczkach z gnojem wywieść, ten zespół fryka boys, czy jakoś tak, to jakaś porażka sezonu, zapomniał bym o tej pani zdolnej, co tak wyła dziwnie na scenie, czy ci ludzie nie mają słuchu, to że ja byłem w mieście Opole, to nie znaczy że zaraz potrafię śpiewać. Dobrze że byłem pijany, i sobie poradziłem z faktem słuchania tego czegoś, i jeszcze gwiazdy się spóźniły, jadąc taką BMW-cą, tak śpiewać, to ciężko jest na paliwo zarobić, dlatego jechali 80km/h. Następnie, ktoś z naszej pięknej gminy powinien zainteresować się cenami na tym folwarku, balon wartości 1,5o kosztował 30zł, wiem, każdy musi zarobić, ale nie 1800%, karczek, kur...a dwa kawałki 28zł, piwo z szamba wypompowane 8 zydla, nie rozumiem tych cen i tych sprzedawców. Pogoda dopisała, trawa nieurosła, wójt obudził się 5dni przed imprezą, kazał podlewać siano, dziwie się że wójt mając tyle pola, i nie wie, że siana się nie podlewa.

Czytaj więcej
This comment was minimized by the moderator on the site

Program artystyczny jest ok a jedyną niewiadomą w chwili obecnej jest pogoda. Zabawa będzie na pewno przednia więc nawet jak aura nie dopisze będzie fajnie.

This comment was minimized by the moderator on the site

Będę! Spoko! ;-)

This comment was minimized by the moderator on the site

w tym roku widze jakiś lepszy program

This comment was minimized by the moderator on the site

Program jest lepszy bo idą wybory więc się trzeba pokazać i tyle w temacie. Ogólnie wszelkie imprezy dożynkowe obecnie są na wypasie a dlaczego to wiadomo.

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację