Spotkanie wójta gminy Kostomłoty z pełnomocnikiem wojewody ds. usuwania skutków powodzi
Publikacja: 24.03.2025 16:54
Aktualizacja: 24.03.2025 17:02
oprac. TVi ROLAND
Wójt Gminy Kostomłoty Edward Kulig odbył spotkanie z Pełnomocnikiem Wojewody Dolnośląskiego ds. usuwania skutków powodzi Panem Robertem Leszczyńskim i Dyrektorem Zarządu Zlewni w Legnicy - Wody Polskie Panem Aleksandrem Świerczykiem.
Spotkanie miało charakter roboczy i dotyczyło koncepcji przeciwdziałania powodzi na terenie Gminy Kostomłoty wzdłuż terenów korytarza rzeki Strzegomka.
(GK)

Spodobał Ci się artykuł?
Podziel się w społecznościach
Podziel się w społecznościach
Miejsce na Twoją reklamę
tel. kom. +48 500 027 343








