sobota 20.07.2024

Imieniny: Czesława Fryderyka

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //

poleasingowe pl 970 250

    Dział: Malczyce piątek, 22 październik 2021 14:56


Dofinansowanie dla uczniów – wsparcie dla dzieci z rodzin pegeerowskich w ramach programu Cyfrowa Gmina

2 CommentsZapraszamy rodziców i uczniów z terenu Gminy Malczyce do udziału w programie: Cyfrowa Gmina – Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym „Granty PPGR”. Program Operacyjny Polska Cyfrowa na lata 2014 – 2020. Działanie 5.1 Rozwój cyfrowy JST oraz wzmocnienie cyfrowej odporności na zagrożenia. 


Fot. ilustracyjne Fot. ilustracyjne


Program ma na celu wsparcie rodzin popegeerowskich z dziećmi w zakresie dostępu do sprzętu komputerowego oraz dostępu do Internetu.

Dofinansowanie będzie można otrzymać na:

  • nowy sprzęt komputerowy z urządzeniami peryferyjnymi i akcesoriami oraz niezbędnym oprogramowaniem, umożliwiających pracę zdalną, w tym niezbędne akcesoria i oprogramowanie dla osób z niepełnosprawnościami;
  • ubezpieczenie zakupionego sprzętu komputerowego;
  • usługę zapewniającą dostęp do Internetu na sprzęcie komputerowym zakupionym w ramach projektu, w przypadku gdy opiekun prawny w oświadczeniu wskaże na brak możliwości zapewnienia usługi dostępu do Internetu.

Warunkiem udziału w projekcie jest złożenie wniosków:

Przedmiotowe dokumenty będą podstawą do  złożenia wniosku o dofinansowanie przez gminę Malczyce.

Oświadczenia mogą złożyć rodzice uczniów (opiekunów prawnych) lub pełnoletni uczniowie szkół średnich, zamieszkujący Gminę Malczyce, których krewni w linii prostej (tj. rodzice, dziadkowie, pradziadkowie/opiekun prawny) pracowali w zlikwidowanym PGR.

Rodzic/opiekun prawny/uczeń zobowiązuje się do umożliwienia przeprowadzenia kontroli stanu technicznego zakupionego w ramach projektu sprzętu komputerowego przez okres 2 lat od przekazania sprzętu.

Wsparcie nie zostanie udzielone jeżeli dziecko/uczeń otrzymał na własność lub w drodze użyczenia, w ostatnim roku oraz roku poprzedzającym rok złożenia przedmiotowego wniosku (tj. w roku 2020 i 2021), sprzęt komputerowy zakupiony ze środków publicznych, lub środków organizacji pozarządowych lub zwrot kosztów, lub dofinansowanie zakupu tych rzeczy.

Sposób składania wniosków:

Oświadczenia można składać do 27 października 2021 r. do sekretariatu Szkoły Podstawowej im. Skarbów Dolnego Śląska lub do Urzędu Gminy Malczyce, pokój nr 18.

W przypadku pytań prosimy o kontakt pod nr tel.: 71 317 92 23 wew. 220

Złożenie wymaganych oświadczeń nie oznacza gwarancji otrzymania sprzętów, na podstawie otrzymanych oświadczeń zostanie sporządzony wniosek o dofinansowanie. W trakcie trwania naboru oraz w terminie późniejszym, możliwe jest wprowadzanie zmian w wymogach konkursu.

Gmina Malczyce

   


Wczytywanie komentarza... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.
Zaloguj się aby dodać komentarz.
pozostały limit znaków.
Zaloguj się za pomocą ( Zarejestruj się? )


To proste jak zdobywali swiadectwa i dyplomy studiow wyzszych. Przykladem sa Kaczynscy. Jaroslaw Kaczynski jest dobrym ...
ile w takich obozach pracy mozna zarobic - 800 czy 1000 euro net max miesiecznie? Wyzysk ...
Kolejny obóz pracy w święta,niedzielę i każdy możliwy dzień.Tylko Polak potrafi być tak podwładny i oddawać ...

Lokalne ogłoszenia drobne

06.05.2024 04:43 wrote:

Kupię przeróżne Antyki / Starocie z Domu, Mieszkania, Strychu, Willi ...Mniejsze Meble, Obrazy i Obrazki, Ikony, Porcelanę, Kilimy, Lampy, Sreb…

21.04.2024 10:58 wrote:

Kupię stare krajalnice do mięsa z kołem zamachowym na kolbe, wagi sklepowe oraz inne pamiątki z przedwojennych sklepów mięsnych oraz masarni. Pł…

19.03.2024 15:58 wrote:

Sprzedam mieszkanie 76,02m2 w Środzie Śląskiej przy ul. Jesionowej. Mieszkanie prawie w całości wykończone. https://www.otodom.pl/pl/oferta/mies…

20.02.2024 19:12 wrote:

Kupię kable płaskie podtynkowe 3x1,5 i 3x 2,5  20 rolek. Tel 500 844 143…

ogrody pawlowski trawniki www


bus baner

Nie przegap tych artykułów.