wtorek 26.10.2021

Imieniny: Lucjana Ewarysta

Impreza dla fanów motoryzacji w Zawadce

Impreza dla fanów motoryzacji w Zawadce

Wt, 20.07.2021 16:21

W sobotę 17 lipca w Zawadce (gmina Malczyce) odbył się Zlot Samochodowy Wszystkich Marek, co roku organizowany przez VAG Legnica. Dopisała pogoda, frekwencja i dobre nastroje.


VAG Legnica, czyli grupa miłośników motoryzacji, już od siedmiu lat organizuje cykliczne imprezy motoryzacyjne. Są one nierozerwalnie połączone z dobrą zabawą, akcją charytatywną oraz grillem. 8 edycja Vag&Grill odbyła się na terenie młyna w Zawadce.

Na tegorocznym zlocie pojawiło się ponad 150 wyjątkowych samochodów i dwa razy tyle widzów. W trakcie wydarzenia odbyło się wiele konkursów, m.in. na najładniejsze auto, najgłośniejszy wydech czy przejazd pod poprzeczką. Uczestnicy mogli również przetestować swoją siłę i zręczność przeciągając linę lub trzymając katalizator w wyprostowanej ręce. Zwycięzcy konkursów otrzymali oryginalne i ciekawe nagrody. 

W trakcie zjazdu uczestnicy mogli skorzystać ze stoiska z napojami i jedzeniem. Ciekawym urozmaiceniem strefy gastronomicznej był grill, wykonany ze starego Golfa II. Wieczorem odbyła się dyskoteka. Przez cały dzień zbierano pieniądze na Dom Dziecka w Golance Dolnej.

- Dziękujemy wszystkim za przybycie, imprezę uznajemy za bardzo udaną. Dopisała frekwencja, bo na zlocie pojawiło się około 160 aut. Mamy nadzieję, że wszystkim, uczestnikom oraz tym którzy nas odwiedzili, podobało się. Dziękujemy także naszym sponsorom, a przede wszystkim sponsorowi głównemu, czyli bezdotykowej myjni Blue Lagoon z Legnicy. Dokładną kwotę uzbieraną dla Domu Dziecka w Golance podamy za dwa tygodnie, ponieważ na naszym facebooku wciąż trwają licytacje - podsumował jeden z organizatorów wydarzenia, Adrian Witek z VAG Legnica. 

OLO

 • 6
 • 4
 • 0
 • 0
 • 1
 • 0


Najnowsze komentarze

 • Seniorka powiedział(a) Więcej
  W zamkniętym pomieszczeniu nie obowiązywał nakaz zakrywania ust i nosa? Może Pan Burmistrz odpowie! godzinę temu.
 • Senior powiedział(a) Więcej
  A wirusów nie było?Pandemia się skończyła. godzinę temu.
 • jAROSLAW powiedział(a) Więcej
  RUSKI ład 3 godziny temu.
 • Eryk aka Robert aka Grzegorz a powiedział(a) Więcej
  I jeszcze widzę, że przedstawiciele rodzinki tego bydlaka również dobrze bawią się na... 3 godziny temu.

Najnowsze artykuły

Wyszukiwarka artykułów:

Bądź na bieżąco!

Powiadomienie push to krótki komunikat informujący o nowo dodanym artykule. Wyglądem przypomina powiadomienie o nowej wiadomości SMS (urządzenia mobilne) oraz wyskakujące okienko w przypadku przeglądarki na PC / laptopie. Powiadomienia możesz w każdej chwili deaktywować, tym samym przyciskiem:

 

Bądź na bieżąco z wiadomościami z powiatu średzkiego! Polityka prywatności.

Lokalne ogłoszenia drobne

21.10.2021 07:53 wrote:

Do sprzedania Thermomix 5, kompletny w pełni sprawny. 2300 zł.  Środa Śl. tel. 728861091…

18.10.2021 18:05 wrote:

Dzień dobry, poszukujemy działki/domu w Środzie Śląskiej lub najbliższej okolicy. Dom może być do remontu. Nr telefonu 785 558 716 Maciej…

11.10.2021 12:03 wrote:

PŁACĘ GOTÓWKĄ za ANTYKI - OBRAZY, LAMPY, PORCELANA, CERAMIKA, SZTUĆCE, ZEGARY, SREBRO, SZABLE, RZEŹBY itp... - zadzwoń - 603 567 304 Mniejsz…

28.09.2021 13:24 wrote:

Kupię Antyki - Starocie - Stare Pamiątki, Wartościowe Drobiazgi itp. ZA GOTÓWKĘ - ŚRODA ŚLĄSKA i okolice ... Mniejsze Meble, Obrazy i Obr…

0
RAZEM