poniedziałek 02.08.2021

Imieniny: Kariny Gustawa

Impreza dla fanów motoryzacji w Zawadce

Impreza dla fanów motoryzacji w Zawadce

Wt, 20.07.2021 16:21

W sobotę 17 lipca w Zawadce (gmina Malczyce) odbył się Zlot Samochodowy Wszystkich Marek, co roku organizowany przez VAG Legnica. Dopisała pogoda, frekwencja i dobre nastroje.


VAG Legnica, czyli grupa miłośników motoryzacji, już od siedmiu lat organizuje cykliczne imprezy motoryzacyjne. Są one nierozerwalnie połączone z dobrą zabawą, akcją charytatywną oraz grillem. 8 edycja Vag&Grill odbyła się na terenie młyna w Zawadce.

Na tegorocznym zlocie pojawiło się ponad 150 wyjątkowych samochodów i dwa razy tyle widzów. W trakcie wydarzenia odbyło się wiele konkursów, m.in. na najładniejsze auto, najgłośniejszy wydech czy przejazd pod poprzeczką. Uczestnicy mogli również przetestować swoją siłę i zręczność przeciągając linę lub trzymając katalizator w wyprostowanej ręce. Zwycięzcy konkursów otrzymali oryginalne i ciekawe nagrody. 

W trakcie zjazdu uczestnicy mogli skorzystać ze stoiska z napojami i jedzeniem. Ciekawym urozmaiceniem strefy gastronomicznej był grill, wykonany ze starego Golfa II. Wieczorem odbyła się dyskoteka. Przez cały dzień zbierano pieniądze na Dom Dziecka w Golance Dolnej.

- Dziękujemy wszystkim za przybycie, imprezę uznajemy za bardzo udaną. Dopisała frekwencja, bo na zlocie pojawiło się około 160 aut. Mamy nadzieję, że wszystkim, uczestnikom oraz tym którzy nas odwiedzili, podobało się. Dziękujemy także naszym sponsorom, a przede wszystkim sponsorowi głównemu, czyli bezdotykowej myjni Blue Lagoon z Legnicy. Dokładną kwotę uzbieraną dla Domu Dziecka w Golance podamy za dwa tygodnie, ponieważ na naszym facebooku wciąż trwają licytacje - podsumował jeden z organizatorów wydarzenia, Adrian Witek z VAG Legnica. 

OLO

 • 6
 • 4
 • 0
 • 0
 • 1
 • 0


Najnowsze komentarze

 • mieszkaniec powiedział(a) Więcej
  Redakcja Rolanda,wspomnienia pana Kopacza interesujące,tylko trochę nie w czasie pisać o... 7 godzin temu.
 • Rodzic powiedział(a) Więcej
  Brawo!  Oderwać dzieci od komputerów, konsol i smartfonów i zachęcać do aktywności, tak... 7 godzin temu.
 • Elżbieta powiedział(a) Więcej
  Tom napisał:
  Opoka napisał:
  Dobry tekst . O czlowieczeństwie.

  8 godzin temu.
 • Tom powiedział(a) Więcej
  Opoka napisał:
  Dobry tekst . O czlowieczeństwie.

  9 godzin temu.

Najnowsze artykuły

Wyszukiwarka artykułów:

Bądź na bieżąco!

Powiadomienie push to krótki komunikat informujący o nowo dodanym artykule. Wyglądem przypomina powiadomienie o nowej wiadomości SMS (urządzenia mobilne) oraz wyskakujące okienko w przypadku przeglądarki na PC / laptopie. Powiadomienia możesz w każdej chwili deaktywować, tym samym przyciskiem:

 

Bądź na bieżąco z wiadomościami z powiatu średzkiego! Polityka prywatności.

Lokalne ogłoszenia drobne

01.08.2021 14:30 wrote:

Osoby zainteresowane zajęciami Aikido proszę o kontakt w sprawie utworzenia sekcji w Środzie  Śląskiej. Tel 787 707 885 lub fb Aikido Środa …

25.07.2021 10:03 wrote:

Interesują mnie : Stare Obrazy, Ikony, ozdobne Ramy, Ceramikę, Porcelanę, stare Szkła, kolorowe Szkło z PRL-u, Kryształy, Lampy, Figurki, R…

21.07.2021 05:43 wrote:

Sprzedam ox bile (żółć spożywcza, bydlęca) firmy Allergy Research Group, 500 mg, 100 kapsułek. Uzupełnia naturalną funkcję żółci w wątrobie…

13.07.2021 10:02 wrote:

Stare Ramy, Obrazy , Obrazki, Ikony, stare Witraże, Porcelanę, Lampy, Figurki, Rzeźby, Płaskorzeźby, Srebro, Sztućce, Tace, Świeczniki, Plat…