poniedziałek 03.10.2022

Imieniny: Teresy Heliodora

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //

  Dział: Malczyce wtorek, 20 lipiec 2021 16:21


Impreza dla fanów motoryzacji w ZawadceW sobotę 17 lipca w Zawadce (gmina Malczyce) odbył się Zlot Samochodowy Wszystkich Marek, co roku organizowany przez VAG Legnica. Dopisała pogoda, frekwencja i dobre nastroje.VAG Legnica, czyli grupa miłośników motoryzacji, już od siedmiu lat organizuje cykliczne imprezy motoryzacyjne. Są one nierozerwalnie połączone z dobrą zabawą, akcją charytatywną oraz grillem. 8 edycja Vag&Grill odbyła się na terenie młyna w Zawadce.

Na tegorocznym zlocie pojawiło się ponad 150 wyjątkowych samochodów i dwa razy tyle widzów. W trakcie wydarzenia odbyło się wiele konkursów, m.in. na najładniejsze auto, najgłośniejszy wydech czy przejazd pod poprzeczką. Uczestnicy mogli również przetestować swoją siłę i zręczność przeciągając linę lub trzymając katalizator w wyprostowanej ręce. Zwycięzcy konkursów otrzymali oryginalne i ciekawe nagrody. 

W trakcie zjazdu uczestnicy mogli skorzystać ze stoiska z napojami i jedzeniem. Ciekawym urozmaiceniem strefy gastronomicznej był grill, wykonany ze starego Golfa II. Wieczorem odbyła się dyskoteka. Przez cały dzień zbierano pieniądze na Dom Dziecka w Golance Dolnej.

- Dziękujemy wszystkim za przybycie, imprezę uznajemy za bardzo udaną. Dopisała frekwencja, bo na zlocie pojawiło się około 160 aut. Mamy nadzieję, że wszystkim, uczestnikom oraz tym którzy nas odwiedzili, podobało się. Dziękujemy także naszym sponsorom, a przede wszystkim sponsorowi głównemu, czyli bezdotykowej myjni Blue Lagoon z Legnicy. Dokładną kwotę uzbieraną dla Domu Dziecka w Golance podamy za dwa tygodnie, ponieważ na naszym facebooku wciąż trwają licytacje - podsumował jeden z organizatorów wydarzenia, Adrian Witek z VAG Legnica. 

OLO
 • Trampek powiedział(a) Więcej
  TY "Bingo! Akurat z organizacją imprez mam wiele wspólnego."

  JA "Napisz list do organizatora, sponsorów... Pokaż im jak to się robi, bo kolejny... 6 minut temu.
 • Tutejszy powiedział(a) Więcej
  Tobie sprzedac na twarz? no mogę chciec jezeli tak bardzo tego pragniesz. Jakies sugestie co do miejsca i czasu? Jak Najman czekac nie będziesz... 8 minut temu.
 • Żałosne powiedział(a) Więcej
  Przynudzasz. :(więc się powtórzę - dla odmiany może odniesiesz się w końcu merytorycznie do mojego komentarza zamiast wiecznie urządzać... 18 minut temu.

Lokalne ogłoszenia drobne

20.07.2022 10:16 wrote:

KUPIĘ ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI - DOJEŻDŻAM - PŁACĘ z góry GOTÓWKĄ - ZADZWOŃ !!! Kupię Stare Obrazy, Obrazki, Ikony, Ramy, Sztućce,…

10.07.2022 14:14 wrote:

Oddam dwie papużki faliste, parka, z całym wyposażeniem. Ptaki mają ok. roku, są zdrowe i zadbane. Tel. 696132306…

08.07.2022 19:01 wrote:

Poszukuję ekipy budowlanej do tynkowania elewacji + przyziemie, na budynku mieszkalnym w Środzie Śląskiej. Tel. 602481432.…

04.07.2022 07:06 wrote:

KUPIĘ ANTYKI - POTRZEBNA GOTÓWKA -?- ZADZWOŃ - SZYBKI KONTAKT !Interesują mnie stare: Obrazy, Grafiki, Akwarele, Szkice, Rysunki, Ikony, Po…