poniedziałek 05.06.2023

Imieniny: Bonifacego Waltera

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //

    Dział: Malczyce poniedziałek, 25 kwiecień 2022 20:52


Muzyczna uczta w Malczycach. Wstęp wolny!

SkomentujZapraszamy na wspaniałą ucztę dla miłośników Jazzu! Już 29 kwietnia w piątek o godz. 18:30 na scenie sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Malczycach odbędzie się „Jazzmal - Jazz w Malczycach”.  Wystąpi zespół muzyków z Lubina - LUB JAZZTET ze specjalnym udziałem Patrycjusza Gruszeckiego.


'


Zespół realizuje swoje marzenia i pasje, sięgając po brzmienia klasycznego jazzu. Niedawno miała miejsce premiera debiutanckiego albumu LUB JAZZTET pt. „Łapacz snów” łączącego w sobie jazzowe standardy, jedną autorską kompozycję i pewną dawkę bezsenności. 

LUB JAZZTET doskonali swoje umiejętności pod okiem i uchem trębacza, flugelhornisty, kompozytora, aranżera i pedagoga, znanego muzyka Patrycjusza Gruszeckiego, absolwenta Wydziału Kompozycji, Interpretacji Edukacji i Jazzu Akademii Muzycznej w Katowicach w klasie Piotra Wojtasika. Patrycjusz Gruszecki współpracował z takimi zespołami jak m.in. „Ania Wyszkoni Akustycznie”, „BIBOBIT”, „Ray Wilson Genessis Classic”, jest też zdobywcą wielu prestiżowych nagród w Polsce i za granicą.

Skład zespołu LUB JAZZTET:


Berenika Ziąber (vocal) - laureatka Grand Prix Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Francuskiej oraz III nagrody międzynarodowego konkursu "Wieczór Piosenki Francuskiej" w Splicie.  Teatrolog, na co dzień project manager IT. Usprawnia swój wokal pod kierunkiem Joanny Ślipko.

Mirosław Sanecki (saksofon tenorowy) - założyciel zespołów jazzowych w Lubinie. Pierwsze muzyczne kroki stawiał we wrocławskim zespole Relax Jazz Band u boku Piotra Wojtasika i Kuby Stankiewicza. W ostatnich latach występował m.in. w zespole wokalistki jazzowej Joanny Ślipko.

Konrad Stankiewicz (fortepian) - absolwent PSM II stopnia w Legnicy, laureat II nagrody konkursu pianistycznego w Złotoryi, Dolnośląskiego Konkursu Czytania Nut Głosem we Wrocławiu oraz uczestnik organowych kursów mistrzowskich u Marka Toporowskiego i Andrzeja Chorosińskiego. Grał koncerty organowe w Polsce i Niemczech.

Janusz Lewandowski (kontrabas) - studiował jazz i muzykę estradową w Zielonej Górze w klasie prof. Jacka Niedzieli. Współpracował z takimi wykonawcami jak m.in :  Violetta Villas, Marek Andrzejewski, Michał Wiśniewski, Waldemar Śmiałkowski, Mikulscy Kwartet Band, czy Raz 2 - Tribute to Maanam.

Jarosław Rybka (perkusja) - entuzjasta muzyki i wszystkiego, co dobre w życiu. Na co dzień prawnik.

Przed koncertem o godz. 18:00 odbędzie się wernisaż wystawy artysty i fotografa średzkiego Ryszarda Żłobińskiego „Malczyce i okolice”.


Wstęp na całe wydarzenie wolny! Serdecznie zapraszamy!

Organizatorzy

jazzmal 2022
   


Wczytywanie komentarza... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.
Zaloguj się aby dodać komentarz.
pozostały limit znaków.
Zaloguj się za pomocą ( Zarejestruj się? )

Nie wiem kto jest odpowiedzialny za organizacje dnia dziecka ale uwaga ludzie na scenie śpiewali ALKOHOLICZKA ...
Polecam wcześniej obejrzeć film 100 POLICJANTÓW zdradza TAJEMNICE polskiej Policji https://www.youtube.com/watch?v=Gg58n2DKlT4 gdzie autor oparł się na ...

Lokalne ogłoszenia drobne

03.06.2023 08:42 wrote:

KUPIĘ ANTYKI po SPRZĄTANIU / CZYSZCZENIU / LIKWIDACJI - DOMU, MIESZKANIA, WILLI czy KOLEKCJI ANTYKÓW ... 603 - 567 - 304Kupię stare: Obrazy…

26.05.2023 12:50 wrote:

 Oferuję wapno nawozowe w cenie 25zł netto za tonę. Kontakt: 885 965 342…

24.05.2023 08:52 wrote:

Oferuję do wynajęcia garaż o pow 18m2 wyposażony w energię elektryczną.Garaż posadowiony jest w Środzie Śl ul. Wrocławska 18. Kontakt 79475…

16.05.2023 17:55 wrote:

Oferuję usługę drukowania dowolnego obrazu na każdej ścianie. Zamiast fototapety pod którą trzeba przygotować ścianę i później odpowiednio …

handlo trans