Oszczędności bez inwestycji – Gmina Malczyce w spółdzielni energetycznej IGES
Publikacja: 08.07.2025 13:14
Aktualizacja: 15.10.2025 20:48
oprac. TVi ROLAND
Gmina Malczyce podpisała umowę o członkostwo w spółdzielni energetycznej Izby Gospodarczej Europy Środkowej jako najtańszego rozwiązania do uzyskania praktycznych oszczędności.
Gmina Malczyce nie poniesie żadnych dodatkowych kosztów w związku z członkostwem a przystąpienie do spółdzielni z istniejącymi źródłami wytwórczymi pozwala gminie uzyskiwać natychmiastowe oszczędności bez konieczności ponoszenia wydatków na inwestycje.
Gmina Malczyce
Spodobał Ci się artykuł?
Podziel się w społecznościach
Podziel się w społecznościach
Miejsce na Twoją reklamę
tel. kom. +48 500 027 343








