niedziela 06.12.2020

Imieniny: Mikołaja Jaremy

Reklama na portalu

oraz w bezpłatnym wydaniu gazety - kontakt

Pożegnanie absolwentów klas VIII SP w Malczycach

Pożegnanie absolwentów klas VIII SP w Malczycach

30.06. 2020

Rok szkolny 2019/2020 dobiegł końca. 26 czerwca 36 absolwentów Szkoły Podstawowej im. Skarbów Dolnego Śląska w Malczycach uczestniczyło w uroczystym apelu z okazji ukończenia szkoły.

Apel prowadziła dyrektor szkoły Marzena Łaziuk, oprócz uczniów uczestniczyli w nim pedagodzy, wychowawcy VIII klas oraz zaproszeni goście: wójt gminy Malczyce Piotr Frankowski, ks. dziekan Janusz Głąba, ks. mitrat Michał Szlaga oraz przewodnicząca Rady Rodziców Gabriela Zawisza-Krzywdzińska.

Niespodzianką dla uczniów był występ finalistki the Voice of Poland Gosi Pauki.

Zakończenie roku szkolnego to przede wszystkim czas podziękowań i gratulacji, które w tym szczególnym dniu należą się przede wszystkim uczniom. 

Praca uczniów przełożyła się na osiągnięte wyniki, nagrody wójta w tym roku szkolnym otrzymali: Aleks Kantek – za osiągnięcie sukcesów sportowych, Martyna Rabiej – za działalność charytatywną i wolontariat oraz Julia Kusto, Zofia Żurawiecka i Bartłomiej Dolak – za wysokie wyniki w nauce oraz reprezentowanie szkoły i gminy podczas konkursów na szczeblu gminnym, powiatowym i wojewódzkim.

- Nie zapominajmy o zachowaniu podstawowych zasad bezpieczeństwa, sprawi to, że wakacje będą efektywne i szczęśliwe. Pamiętajcie, że najlepsze wakacje, to takie, kiedy po ich zakończeniu, cała klasa, bez wyjątku – zdrowa i wypoczęta – spotyka się na inauguracji nowego roku szkolnego! – podkreślał na uroczystości wójt gminy Malczyce Piotr Frankowski.

(mpr)Najbliższe wydarzenie

Wydarzenie rozpocznie się za:

Najnowsze artykuły

Najnowsze komentarze

 • Adam powiedział(a) Więcej
  Czemu policjanci bez maseczek? Jeszcze nam zarażą 50% strażników. 4 godziny temu.
 • obiektywny powiedział(a) Więcej
  Ceny skupu nakrętek plastikowych są dość różne. Aby rzeczywiście otrzymać z tego pieniądze, trzeba uzbierać ich jednak naprawdę... 4 godziny temu.
 • Mo powiedział(a) Więcej
  Lodowisko też dla "równiejszych" 6 godzin temu.
 • Klon powiedział(a) Więcej
  Pani kierownczka z urzędu gminy u fryzjerki zostawia miesięcznie 150 zł albo więcej.  To jest 300  - 400 kg nakrętek. Hipokryci. 7 godzin temu.
 • Klon powiedział(a) Więcej
  To ma być sposób na nudę w czasie pandemii?  Czy realna pomoc pieniężną. Bo o pieniądze ty chodzi. Tu chodzi o zebranie dużej kwoty... 7 godzin temu.

Lokalne ogłoszenia drobne

04.12.2020 09:42 wrote:

Kupię stare odznaki, odznaczenia, medale, ordery, wpinki,orzełki, naszywki itp.: wojskowe oraz cywilne, dyplomy, zaświadczenia i legitymacje…

30.11.2020 06:00 wrote:

Poszukuję świadków policyjnych kontroli drogowych pojazdów, które miały miejsce na terenie powiatu średzkiego w lutym i marcu 2011 r.: -0…

19.11.2020 08:17 wrote:

Sprzedam choinki świerk pospolity,srebrny, jodła kaukaska. Cena w zależności od wielkości i rodzaju drzewka 50-70 PLN Tel.606-953-368  …

11.11.2020 18:42 wrote:

GOTÓWKA bez potrzeby wychodzenia z DOMU - SZYBKI KONTAKT ! Kupię Stare Obrazy, Obrazki, Ikony, Ramy, Sztućce, Patery, Tace, Świeczniki, Por…

Ostrzeżenie pogodowe / powiat średzki

TodayNo special awareness requiredTomorrowNo special awareness required... więcej informacji.

Czytelniku!

Jeśli podoba Ci się ten artykuł, udostępnij go! Pod tekstem znajdziesz opcję, dziękujemy.

0
RAZEM