sobota 27.02.2021

Imieniny: Gabriela Anastazji

Pożegnanie absolwentów klas VIII SP w Malczycach

Pożegnanie absolwentów klas VIII SP w Malczycach

Wt, 30.06.2020 09:58

Rok szkolny 2019/2020 dobiegł końca. 26 czerwca 36 absolwentów Szkoły Podstawowej im. Skarbów Dolnego Śląska w Malczycach uczestniczyło w uroczystym apelu z okazji ukończenia szkoły.Apel prowadziła dyrektor szkoły Marzena Łaziuk, oprócz uczniów uczestniczyli w nim pedagodzy, wychowawcy VIII klas oraz zaproszeni goście: wójt gminy Malczyce Piotr Frankowski, ks. dziekan Janusz Głąba, ks. mitrat Michał Szlaga oraz przewodnicząca Rady Rodziców Gabriela Zawisza-Krzywdzińska.

Niespodzianką dla uczniów był występ finalistki the Voice of Poland Gosi Pauki.

Zakończenie roku szkolnego to przede wszystkim czas podziękowań i gratulacji, które w tym szczególnym dniu należą się przede wszystkim uczniom. 

Praca uczniów przełożyła się na osiągnięte wyniki, nagrody wójta w tym roku szkolnym otrzymali: Aleks Kantek – za osiągnięcie sukcesów sportowych, Martyna Rabiej – za działalność charytatywną i wolontariat oraz Julia Kusto, Zofia Żurawiecka i Bartłomiej Dolak – za wysokie wyniki w nauce oraz reprezentowanie szkoły i gminy podczas konkursów na szczeblu gminnym, powiatowym i wojewódzkim.

- Nie zapominajmy o zachowaniu podstawowych zasad bezpieczeństwa, sprawi to, że wakacje będą efektywne i szczęśliwe. Pamiętajcie, że najlepsze wakacje, to takie, kiedy po ich zakończeniu, cała klasa, bez wyjątku – zdrowa i wypoczęta – spotyka się na inauguracji nowego roku szkolnego! – podkreślał na uroczystości wójt gminy Malczyce Piotr Frankowski.

(mpr)
powrót na górę
 • Hunter powiedział(a) Więcej
  Sam powinieneś mu kluczyk zabrać i jeszcze porządny wpier... spuścić lewarze  14 minut temu.
 • Hunter powiedział(a) Więcej
  Do ludzi którzy wiedzą o kimś kto jezdzi pod wpływem i nic nie robią w tej sprawie .Macie krew na rękach... 14 minut temu.
 • Lucjan powiedział(a) Więcej
  Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych  - 1 marca 2021r. 4 godziny temu.
 • Bisiek powiedział(a) Więcej
  NIE CHCEMY, RADNI NIE CHCEMY, MIESZKANCY NIE CHCEMY, a ten dalej swoje....buduje dzielnice Wrocławia!!! 4 godziny temu.
 • Zwolennik powiedział(a) Więcej
  Pani wójt tak dalej trzymać i rozwijać naszą gminę. Małymi krokami, ale do przodu. Nie od razu Rzym... 8 godzin temu.
 • Kabaret powiedział(a) Więcej
  Gmina się oczywiscie rozwija, ale kto ma klapki na oczach to tego nie widzi. Zresztą mam wrażenie że te... 8 godzin temu.

Wyszukiwarka artykułów:

Pogoda Malczyce

Lokalne ogłoszenia drobne

25.02.2021 13:10 wrote:

KUPIĘ ANTYKI - np.: po LIKWIDACJI NIERUCHOMOŚCI lub KOLEKCJI ANTYKÓW !!! Ramy, Obrazy , Obrazki, Ikony, stare Witraże, Porcelanę, Lampy,…

15.02.2021 10:48 wrote:

Poszukuję świadków policyjnych kontroli drogowych Poszukuję świadków policyjnych kontroli drogowych pojazdów, które miały miejsce na teren…

13.02.2021 19:49 wrote:

Śnieg zalegający na dachu budynku może stanowić śmiertelne zagrożenie dla ludzi. Aby uniknąć wypadków należy jedynie zadbać o regularne …

09.02.2021 13:03 wrote:

  POMOC BIEDNYM I UBOGIM PRZYNOSI RADOŚĆ,SIŁĘ I DUMĘ…DLA NAS OSÓB BIEDNYCH I WYKLUCZONYCH JEST TO TEMAT BARDZO WSTYDLIWY PROSIĆ O POMOC INN…

0
RAZEM