Przejdź do głównej treści
34
lata

RAZEM

Przedszkolaki z Malczyc spotkały się z policjantami i Komisarzem Lwem

Z okazji Dnia Dziecka średzcy policjanci spotkali się dziś z przedszkolakami z Malczyc. Korzystając ze słonecznej pogody w pogadance na świeżym powietrzu towarzyszył im Komisarz Lew. Była to doskonała okazja do zapewnienia najmłodszych, że policjanta nie należy się bać, ani nim „straszyć”.

Galeria

Spotkania z przedszkolakami odbyły się w trzech grupach wiekowych. Dzieci obejrzały policyjny radiowóz a także miały okazję zapoznać się z szerokim wyposażeniem każdego policjanta. Ważnym tematem spotkania był również aspekt noszenia elementów odblaskowych.

- Dzieci z uwagą przysłuchiwały się opowieściom policjantów, którzy przybliżyli specyfikę swojego zawodu. Na koniec funkcjonariusze przypomnieli najmłodszym telefon alarmowy 112 właściwy w sytuacjach zagrożenia. W spotkaniu udział wzięło 170 młodych uczniów - informuje mł. asp. Karol Dudziak z Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej.

(rol/kpp)

Dołącz do naszych obserwatorów

Nie przegap najważniejszych informacji z regionu!

GALERIA

ARTYKUŁY PARTNERÓW

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Miejsce na Twoją reklamę
tel. kom. +48 500 027 343
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.