poniedziałek 18.01.2021

Imieniny: Małgorzaty Piotra

Raport z pracy Urzędu Gminy Malczyce w okresie międzysesyjnym

Raport z pracy Urzędu Gminy Malczyce w okresie międzysesyjnym

Pn, 04.01.2021 14:25

Zachęcamy Państwa do bieżącego zapoznawania się z zadaniami jakie realizowane są przez Urząd Gminy Malczyce w okresie międzysesyjnym. Katalog tych zadań prezentowany jest zawsze w sprawozdaniu z prac wójta gminy Malczyce i przedstawiany na sesjach Rady Gminy.Dziś, chcielibyśmy przedstawić Państwu część z zadań jakie zostały zrealizowane lub są w toku, w okresie pomiędzy 14 listopada, a 6 grudnia:

 • Zawarto umowę z przedsiębiorstwem Usługi konsultingowe i geologiczne Marek Kancler, z Wrocławia na wykonanie mapy sytuacyjno – wysokościowej rejonu złoża „Malczyce I” i wyrobiska górniczego w skali takiej jak w pierwotnej dokumentacji geologicznej oraz dodatku rozliczeniowego do dokumentacji geologicznej złoża w kategorii C1 z wnioskiem o skreślenie pozostawionych zasobów z bilansu. Realizacja zamówienia nastąpi do 30 kwietnia 2021, a kwota usługi wyniesie 9.840,00 zł brutto.
 • Odbył się odbiór techniczny inwestycji budowy świetlicy wiejskiej w miejscowości Mazurowice. Wykonawcą była firma COMPLEX – BUD s.c.z siedzibą w Lubinie.
 • Trwa naprawa konstrukcji dachu sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Malczycach. Wykonawcą jest Zakład Remontowo – Budowlany DAR – BET z Brzegu Dolnego.
 • Opublikowano listę rankingową wniosków o udzielenie grantu w ramach I rundy realizacji projektu pn. „Poprawa jakości powietrza poprzez modernizację systemów grzewczych w budynkach mieszkalnych w gminach powiatu oławskiego, strzelińskiego i średzkiego” oraz przekazano grantobiorcom decyzje o zakwalifikowaniu do udziału w projekcie. Dofinansowanie do wymiany źródła ciepła otrzyma 30 grantobiorców. (aktualizacja: 29 grantobiorców, jeden grantobiorca wycofał się z projektu)

Przypominamy, że pełna lista spraw znajduję się w sprawozdaniu z prac wójta gminy Malczyce i publikowana jest w BIP – więcej załącznik

Gmina Malczyce
powrót na górę

Najbliższe wydarzenie

Wydarzenie rozpocznie się za:
Trwające wydarzenie:
WOŚP w powiecie średzkim

Najnowsze artykuły

Wyszukiwarka artykułów:

Najnowsze komentarze

 • Łoś powiedział(a) Więcej
  Jak na rysunku 2 jest sarna a na 3 dzik, to ja jestem ŁOŚ! :evil::cheer: 24 minut temu
 • Pacjent powiedział(a) Więcej
  Nie tu nie chodzi o żadne zlecenia spółki firmy itp.tylko dobrowolnie się zgłaszają do ministerstwa... godzinę temu.
 • Colis powiedział(a) Więcej
  Pani dyrektor co jest ważniejsze honor czy stanowisko?  godzinę temu.
 • Wir powiedział(a) Więcej
  PO -  nie rządzi szczepieniami, ona je blokuje . Taka ich Platformiana opozycja. Opozycja do Polski i Polaków.  4 godziny temu.
 • Lacky powiedział(a) Więcej
  Prawica nie tworzy Alternatywy , ona buduje silną Polskę dla wszystkich obywateli. 4 godziny temu.

Lokalne ogłoszenia drobne

05.01.2021 07:57 wrote:

Zatrudnię na stanowisko kierowcy w hurtowni nabiał-warzywa (Środa Śląska) Kontakt pod nr tel.: 505-171-828…

04.01.2021 19:40 wrote:

Poszukuję świadków policyjnych kontroli drogowych pojazdów, które miały miejsce na terenie powiatu średzkiego w lutym i marcu 2011 r.:- 03.…

01.01.2021 16:01 wrote:

KUPIĘ ANTYKI - D O J E Ż D Ż A M - ZADZWOŃ - GOTÓWKA od ręki !! Kupię ANTYKI - Obrazy, Ikony, Ramy, Witraże, Sztućce, Srebra, Platery, Porc…

11.12.2020 09:04 wrote:

ŚRODA ŚLĄSKA! INFORMACJA Z GRUPY POMOCOWEJ FB "WIDZIALNA RĘKA": "Dzień dobry Jestem pracownikiem szpitala psychiatrycz…

Ostrzeżenie pogodowe / powiat średzki

TodayNo special awareness requiredTomorrowNo special awareness required... więcej informacji.

0
RAZEM