sobota 24.02.2024

Imieniny: Macieja Marka

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //

poleasingowe pl 970 250

    Dział: Miękinia poniedziałek, 27 listopad 2023 13:22


Charytatywny Kiermasz Świąteczny fundacji Drzewko Szczęścia z wieloma atrakcjami!

SkomentujFundacja Drzewko Szczęścia z siedzibą w Źródłach (gm. Miękinia) powstała, aby nieść pomoc dzieciom i młodzieży w trudnej sytuacji życiowej. Już w sobotę 9 grudnia 2023 odbędzie się pierwsze wydarzenie zorganizowane właśnie w tym celu - Charytatywny Kiermasz Świąteczny. Zebrane środki pozwolą zakupić prezenty dla młodych mieszkańców Domu Dziecka w Bierutowie. Fundacja Drzewko Szczęścia od niedawna niesie pomoc osobom chorym, niepełnosprawnym, dzieciom z ubogich rodzin, wykluczonym społecznie, bezrobotnym oraz wszystkim innym znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej. Działa przede wszystkim na terenie powiatu średzkiego. 

- Chyba najbardziej pokrzywdzone są te dzieciaki, które znalazły się w domu dziecka. Zbliżają się Święta i pragniemy podarować im choć chwilę szczęścia w tym trudnym życiu. Nawiązaliśmy współpracę z Domem Dziecka w Bierutowie, mamy pełne listy z marzeniami podopiecznych i mam nadzieję, że uda nam się je wszystkie spełnić - opowiada prezeska fundacji Ewa Chudzińska

Aby zebrać na to środki fundacja postanowiła zorganizować swoje pierwsze wydarzenie - Charytatywny Kiermasz Świąteczny, który odbędzie się w sobotę 9 grudnia w godz. 10.00 - 14.00 na terenie firmy Kampol w Źródłach. - Chcielibyśmy zachęcić mieszkańców, aby nas odwiedzili i zrobili wspólnie z nami coś dobrego - apeluje pani Ewa. 

Na kiermaszu oferowane będą ciepłe napoje, słodkości i domowe wypieki, które charytatywnie przygotują panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Chomiąży. Nie zabraknie również stoisk z rękodzielniczymi ozdobami świątecznymi, w tym drewnianych choinek przygotowanych przez firmę Kampol. Choinki będą pomalowane bądź z surowego drewna, w różnych konfiguracjach - w zależności od preferencji kupującego. Ich “ceną” będzie datek na rzecz podopiecznych z domu dziecka. 

Fundację będzie można także wesprzeć za pomocą ergometrów - każdy kilometr będzie wart 10 zł! - Przyjedzie do nas Mikołaj prosto z Laponii. Młodsi i starsi będą mogli spędzić z nim miło czas. Będziemy bić rekordy tańca latino solo, zapoznamy się z pracą służb mundurowych i dowiemy się, jak poprawnie udzielać pierwszej pomocy - opowiada organizatorka. Podczas wydarzenia będzie także możliwość połączenia przyjemnego z pożytecznym, czyli zarejestrowania się w bazie Dawców Szpiku DKMS jako potencjalny dawca. 

Jednym słowem - atrakcji nie zabraknie! Serdecznie zachęcamy do pojawienia się na kiermaszu i wsparcia tego szczytnego celu fundacji Drzewko Szczęścia.  

OLO

1 charytatywny kiermasz

 

   


Wczytywanie komentarza... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.
Zaloguj się aby dodać komentarz.
pozostały limit znaków.
Zaloguj się za pomocą ( Zarejestruj się? )


Czy ktoś będzie w stanie zorganizować jakiś bieg w Środzie Śląskiej? Po ostatnim blamażu przydało by ...
Niemalże jak PIS-owskie pikniki przed wyborami. Oby z podobnym skutkiem :-)
robert nowakowski Gmina wspiera zabytki sakralne
Nie moge w to uwierzyc, jedyne zabytki ktore remontuje gmina i powiat to koscioly. Napychaja im ...

Lokalne ogłoszenia drobne

20.02.2024 19:12 wrote:

Kupię kable płaskie podtynkowe 3x1,5 i 3x 2,5  20 rolek. Tel 500 844 143…

13.02.2024 21:00 wrote:

Rower męski trekingowy UNIVEGA modelTerreno, koła 28", rama aluminiowa, osprzęt marki SHIMANO  DEORE. Rower jest zadbany, po …

17.01.2024 21:24 wrote:

Kupię działkę lub dom. Ciechów i pobliska okolica. Telefon: 724 326 164 …

05.01.2024 15:56 wrote:

Chciałbym wynająć garaż w Środzie śląskiej, nawet od zaraz. Tel. 732 557 764…

Nie przegap tych artykułów.