sobota 23.09.2023

Imieniny: Bogusława Tekli

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //

    Dział: Miękinia wtorek, 29 sierpień 2023 10:24


Gmina Miękinia: Szansa na dofinansowanie z Fundacji Lotto

SkomentujProjekt Gminy Miękinia związany z modernizacją boiska w ramach kompleksu Orlik w Lutyni przeszedł pozytywnie I etap oceny w konkursie Fundacji Lotto - "Sportowo Kulturalnie Lokalnie".


Fot. Gmina Miękinia Fot. Gmina Miękinia


Wyniki w 2 etapie zależą nie tylko od komisji oceny wniosków, ale również od liczby oddanych na projekt głosów mieszkańców. Głosować można do 18 września br. Zachęcamy do zapoznania się z procedurą głosowania.

Aby wziąć udział w loterii w kolekturze należy:

  • Kupić dowolny produkt LOTTO i odebrać kupon promocyjny.
  • Zeskanować QR lub wprowadzić kod ręcznie na gramywygrywamy.pl.
  • Wprowadzić adres e-mail i wrazić obowiązkowe zgody niezbędne do udziału w loterii.
  • Zagłosować na wybrany obiekt sportowy lub kulturalny za pomocą przycisku „Zagłosuj i sprawdź czy wygrałeś” i sprawdzić wygraną.
  • W sieci online logując się na lotto.pl lub do aplikacji mobilnej LOTTO i wyrażając zgody na udział w loterii oraz na otrzymywanie kodów promocyjnych za pośrednictwem adresu e-mail. Aby otrzymać kod należy dokonać zakupu dowolnego produktu LOTTO w ramach jednej opłaconej sesji zakończonej wylogowaniem się z serwisu lotto.pl/aplikacji LOTTO. Kod wysyłany jest na adres email w ciągu 2 dni roboczych od dnia dokonania zakupów lub pobrania opłaty za założoną subskrypcję. Otrzymany na adres e-mail kod promocyjny należy zarejestrować za pomocą linku, lub za pomocą urządzenia posiadającego techniczne możliwości skanowania kodów QR, lub wprowadzając kod ręcznie na stronie www.gramywygrywamy.pl. Należy oddać głos na wybrany obiekt sportowy lub kulturalny i sprawdzić wygraną od razu po zagłosowaniu poprzez naciśnięcie przycisku „Sprawdź czy wygrałeś”.

Na realizację inwestycji Gmina Miękinia pozyskała już dofinansowanie z Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w wysokości 139 600 zł. Zadanie zostało już wykonane i odebrane, a konkurs Fundacji Lotto jest dodatkową szansą na zmniejszenie środków własnych Gminy Miękinia w realizacji tej inwestycji.

(mpr)
   


Wczytywanie komentarza... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.
Zaloguj się aby dodać komentarz.
pozostały limit znaków.
Zaloguj się za pomocą ( Zarejestruj się? )

Sentymentalna podroż po PRL. Sklepowa na dzień dobry przyitala Cię  uprzejmym słowem.  Czego ... pan sobie ...
Świetna zabawa. Pani STAROŚCINA to chyba lustra nie ma w domu. 
Świetna zabawa. Pani STAROŚCINA to chyba lustra nie ma w domu. 

Lokalne ogłoszenia drobne

05.09.2023 19:48 wrote:

Sprzedam dom w Wilczkowie gm. Malczyce, pow. 77,40 m2, trzy pokoje, cena 139000 zł, tel. 693623821…

05.09.2023 19:21 wrote:

Sprzedam mieszkanie składające się z 4 pokoi, kuchni, łazienki, otwartego salonu. Lokal o powierzchni 109 m2, cena 350 000 zł do negocjacji…

23.08.2023 18:01 wrote:

Kupię - > ANTYKI < - SPRZĄTANIE - LIKWIDACJA MIESZKANIA / DOMU / KOLEKCJI -?- Kupuję Antyki - Płacę Gotówką ! Interesują mnie…

20.08.2023 07:03 wrote:

Muzeum Regionalne Środa Śląska            wymagania: Pracownik ochrony-wpis na listę kwalifikowanego pracownika ochrony legitymacja osob…

eko006groszek

handlo trans

hydrotech do gazety nowa reklama

Nie przegap tych artykułów.