Przejdź do głównej treści
34
lata

RAZEM

Gmina Miękinia z najwyższą dotacją w regionie – rusza przebudowa rowu w Wilkszynie

Dziś podpisana została umowa dotacji na przebudowę rowu melioracyjnego w Wilkszynie. - Wkrótce wyłoniony zostanie wykonawca prac i zaczynamy roboty! - informuje Gmina Miękinia.

Dotacja, którą otrzymała Gmina Miękinia pochodzi z Krajowego Planu Odbudowy i jest najwyższa w województwie. To ponad 5,4 mln zł.

(mpr)

przechwytywanie w trybie pelnoekranowym 2025 07 31 193615


Spodobał Ci się artykuł?
Podziel się w społecznościach

Miejsce na Twoją reklamę
tel. kom. +48 500 027 343
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.