wtorek 18.01.2022

Imieniny: Małgorzaty Piotra

Fot. ilustracyjne Fot. ilustracyjne

Gospodarka finansowa Gminy Miękinia pozytywnie oceniona przez RIO

Pt, 26.11.2021 23:12
 •  

Od 10 września do 5 listopada br. Regionalna Izba Obrachunkowa przeprowadziła kompleksową kontrolę gospodarki finansowej Gminy Miękinia, której wyniki potwierdzają rzetelność i zgodność realizowanych przez samorząd zadań z obowiązującymi przepisami prawa.


Zbadano cały zakres prowadzonych przez gminę zadań zarówno w aspekcie finansowym, jak i rzeczowym, m.in. prowadzenie inwestycji, przetargi publiczne, sprzedaż mienia.

W otrzymanym protokole pokontrolnym wskazano jedną uwagę, tj. konieczność zatrudnienia audytora wewnątrz jednostki. Dotychczas zadania audytowe prowadzone były w formie umowy zlecenia. W pozostałym zakresie RIO nie miała uwag.

Warto nadmienić, iż w protokole RIO pozytywnie oceniła gotowość do współpracy z kontrolującymi pracowników urzędu, którzy przygotowywali materiały do kontroli i udzielali niezbędnych wyjaśnień.

Wystąpienie pokontrolne

(rol/mpr)

 • 2
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 1

REKLAMA
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


powrót na górę
Najnowsze komentarze:
 • Adam powiedział(a) Więcej
  Jeszcze wyższe zróbcie te progi. Nie można normalnego zrobić, żeby możliwe było... 15 minut temu.
 • Spostrzegawczy# powiedział(a) Więcej
  To już kolejna inwestycja z pieniędzy gminy, która nie jest dopilnowana przez kierownika... 45 minut temu.
 • marek perlak powiedział(a) Więcej
  po prostu potrafie logicznie myslec !!! 10 godzin temu.
REKLAMA
reklama@roland-gazeta.pl

Lokalne ogłoszenia drobne

06.01.2022 11:32 wrote:

KUPIĘ ANTYKI po SPRZĄTANIU / CZYSZCZENIU / LIKWIDACJI - NIERUCHOMOŚCI - DOMU, MIESZKANIA, WILLI ...Interesują mnie : Stare Obrazy, Ikony, o…

20.12.2021 17:30 wrote:

Witam. Sprzedam słoneczne mieszkanie w bloku w Ciechowie przy ulicy Osiedlowej. 3 pokoje,kuchnia,łazienka, wc,garaż i dwie piwnice. Położon…

17.12.2021 11:39 wrote:

KUPIĘ ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI - GOTÓWKA - ZADZWOŃ NAJLEPSZE CENY - SKUP ANTYKÓW !!!!!!!!!! - Stare Malarstwo : Obrazy, Grafiki, …

10.12.2021 10:48 wrote:

Za darmo oddam dwa foteliki samochodowe dla dzieci w wieku do lat 5 w bardzo dobrym stanie. Miejscowość Środa Śląska - odbiór własny. Konta…