list | artykuł | zdjęcia
    Dział: Miękinia środa, 28 luty 2024 13:12


Grupa Nakijezapraszamy zaprasza na wspólny marsz z okazji Dnia Kobiet!


“Chodź z Nami, Kobietami!” - pod takim hasłem odbędzie się wydarzenie zaplanowane na sobotę 9 marca. Wszyscy chętni wyruszą na wspólny marsz nordic-walking o godz. 9.30 z Wilkszyna.




Fot. Nakijezapraszamy.nw [FB] Fot. Nakijezapraszamy.nw [FB]


Skomentuj

Organizatorami wydarzenia jest grupa Nakijezapraszamy wraz z Walk & Talk Alicja oraz Ruch po Zdrowie przy wsparciu Samorządowego Ośrodka Kultury w Miękini. Rajd wyruszy w sobotę 9 marca o godz. 9.30 spod biblioteki w Wilkszynie. Trasa wyniesie 7 km, a około godz. 11.00 zaplanowane jest wspólne ognisko z kiełbaskami i słodkim poczęstunkiem. Udział w marszu jest bezpłatny. Obowiązują stroje sportowe, własne kije oraz… dobry humor. Swój udział można zgłosić pod nr tel. 603 447 003.

Celem wydarzenia jest popularyzacja nordic-walking jako dyscypliny sportu i rekreacji, popularyzacja ruchu i zdrowego trybu życia oraz promocja walorów turystycznych regionu.

OLO

424967867 987017543006874 3187693655307531213 n

 


Google News Logo

Obserwuj nas w Google News!

Dodaj nas do ulubionych źródeł.


 

Artykuły w kategorii:


Wczytywanie komentarza... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.
Zaloguj się aby dodać komentarz.
pozostały limit znaków.
Zaloguj się za pomocą ( Zarejestruj się? )

NAJNOWSZE PUBLIKACJE:


Lokalna REKLAMA Prawdziwe marki, prawdziwi ludzie, lokalne historie.
Reklamuj się tu - u siebie. Jak sąsiedzi.