poniedziałek, 21 październik 2019 21:14

Hanna Śleszyńska w roli Judy Garland wkrótce na scenie w Miękini!

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Wkrótce miłośnicy sztuki przez duże "S" będą mogli zobaczyć wielki broadwayowski przebój Billy’ego Van Zandta w reżyserii Sławomira Chwastowskiego na scenie miękińskiego Samorządowego Ośrodka Kultury.

Zapraszamy mieszkańców gminy Miękinia do sali widowiskowej SOK na spektakl teatralny Judy – wyznanie gwiazdy, który odbędzie się 18 listopada br. o godzinie 18:00.

- Judy Garland to jedna z najlepszych aktorek filmowych w historii kina amerykańskiego, obdarzona wspaniałym głosem, znana między innymi z filmu Victora Fleminga „Czarnoksiężnik z krainy Oz”. Spektakl, niczym sprytny paparazzi, pokazuje gwiazdę od najbardziej intymnej strony. Widzowie, jakby przez dziurkę od klucza mogą podglądać sławną aktorkę w momentach jej życiowych wzlotów i upadków, zaglądając w jej duszę i odkrywając osobiste tajemnice. W 2006 r. sztuka podbiła Broadway. Główną rolę grała żona autora amerykańska aktorka Adrienne Barbeau. Tu w rolę zachodniej gwiazdy wciela się ulubiona aktorka polskich widzów Hanna Śleszczyńska  – czytamy w zapowiedzi spektaklu.

- Ten wspaniały komedio-dramat porwie serca wszystkich widzów. Gwarantujemy Państwu miło spędzony wieczór w towarzystwie wspaniałych aktorów  – zapewnia reżyser.

Obsada: Hanna Śleszyńska, Hubert Podgórski / Piotr Tołoczko.

Bezpłatne bilety do odebrania w SOK, ilość miejsc ograniczona.

(kb)

Komentarze (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację