poniedziałek 03.10.2022

Imieniny: Teresy Heliodora

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //

  Dział: Miękinia piątek, 01 kwiecień 2022 11:51


Kolejna akcja Poleasingowe.pl. Firma przekazała Gminie Miękinia komputery z ukraińską klawiaturąFirma Poleasingowe.pl, nie tylko staje się liderem przedsiębiorczości, zdobywając m.in. pierwsze miejsce w rankingu Gazeli Biznesu czy plasując się w czołowej trzydziestce laureatów rankingu Diamenty Forbesa, ale można także stwierdzić, że Poleasingowe.pl wiedzie prym we wpieraniu akcji charytatywnych.


Od lewej: Artur Kopania, Jan Marian Grzegorczyn, Przemysław Wałasz / fot. Gmina Miękinia / fb Od lewej: Artur Kopania, Jan Marian Grzegorczyn, Przemysław Wałasz / fot. Gmina Miękinia / fb


Aukcje WOŚP, zbiórki dla Przylądka Nadziei czy też lokalne działania na rzecz potrzebujących, wszyscy mogą liczyć na ich pomoc.

Tym razem Artur Kopania i Przemysław Wałasz przywieźli do gminy Miękinia 30 komputerów stacjonarnych z ukraińską klawiaturą, które trafią do uczniów korzystających z zajęć zdalnych. Sprzęt odebrał wójt Jan Marian Grzegorczyn.

- Oprócz tego dzieci otrzymają dodatkowo plecaki, a w nich upominki. Jesteśmy niezwykle dumni, że firma która skutecznie łączy biznes i działalność charytatywną na stałe znalazła swoje miejsce w naszej gminie - informuje Gmina Miękinia.

(rol/mpr)

 
 • Żałosne powiedział(a) Więcej
  Słabo chłopie, słabo. Na Twoje "napisz" już odpowiedziałam. Natomiast widzę, że się nie doczekam wyjaśnień, w czym według Ciebie nie mam... 10 minut temu.
 • Trampek powiedział(a) Więcej
  TY "Bingo! Akurat z organizacją imprez mam wiele wspólnego."

  JA "Napisz list do organizatora, sponsorów... Pokaż im jak to się robi, bo kolejny... 18 minut temu.
 • Tutejszy powiedział(a) Więcej
  Tobie sprzedac na twarz? no mogę chciec jezeli tak bardzo tego pragniesz. Jakies sugestie co do miejsca i czasu? Jak Najman czekac nie będziesz... 19 minut temu.

Lokalne ogłoszenia drobne

03.10.2022 08:31 wrote:

KUPIĘ ANTYKI - PRZED I POWOJENNE STAROCIE - DZIEŁA SZTUKI DAWNEJ za GOTÓWKĘ ! Mniejsze Meble, Obrazy i Obrazki, Ikony, Witraże, Porcelanę…

20.07.2022 10:16 wrote:

KUPIĘ ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI - DOJEŻDŻAM - PŁACĘ z góry GOTÓWKĄ - ZADZWOŃ !!! Kupię Stare Obrazy, Obrazki, Ikony, Ramy, Sztućce,…

10.07.2022 14:14 wrote:

Oddam dwie papużki faliste, parka, z całym wyposażeniem. Ptaki mają ok. roku, są zdrowe i zadbane. Tel. 696132306…

08.07.2022 19:01 wrote:

Poszukuję ekipy budowlanej do tynkowania elewacji + przyziemie, na budynku mieszkalnym w Środzie Śląskiej. Tel. 602481432.…