niedziela 06.12.2020

Imieniny: Mikołaja Jaremy

Reklama na portalu

oraz w bezpłatnym wydaniu gazety - kontakt

Kolonie dla dzieci z gminy Miękinia

Kolonie dla dzieci z gminy Miękinia

06.08. 2020

Wczoraj grupa młodych mieszkańców gminy Miękinia wyjechała autokarem na kolonie letnie. Rekrutacji dzieci dokonał Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Miękini.

Wypoczynek, po raz kolejny, zorganizowało biuro turystyczne „Kon Tiki” Łabaz i Grochantz spółka jawna z Wrocławia w ramach przetargu ogłoszonego przez Kuratorium Oświaty we Wrocławiu.

Kolonia skierowana jest do dzieci i młodzieży z mniejszymi szansami, urodzonymi nie wcześniej niż w roku 2005 i nie później niż w roku 2013. Dzieci pojechały do ośrodka wczasowo-kolonijnego „Zielony Las” w miejscowości Radków, położonej nad zalewem i jednocześnie u podnóża Szczelińca Wielkiego, najwyższego szczytu Gór Stołowych, gdzie będą przebywać do 18 sierpnia br.

Nad bezpieczeństwem kolonistów czuwa wykwalifikowana kadra wychowawców. Program kolonijny ma zapewnić przede wszystkim relaks i dobrą zabawę, ale przewiduje także promowanie wychowania do wartości społecznych i kulturowych.

Wszystkim uczestnikom życzymy udanego, bezpiecznego wypoczynku, uśmiechu i dobrej zabawy.

(gm)Najbliższe wydarzenie

Wydarzenie rozpocznie się za:

Najnowsze artykuły

Najnowsze komentarze

 • Adam powiedział(a) Więcej
  Czemu policjanci bez maseczek? Jeszcze nam zarażą 50% strażników. 5 godzin temu.
 • obiektywny powiedział(a) Więcej
  Ceny skupu nakrętek plastikowych są dość różne. Aby rzeczywiście otrzymać z tego pieniądze, trzeba uzbierać ich jednak naprawdę... 6 godzin temu.
 • Mo powiedział(a) Więcej
  Lodowisko też dla "równiejszych" 7 godzin temu.
 • Klon powiedział(a) Więcej
  Pani kierownczka z urzędu gminy u fryzjerki zostawia miesięcznie 150 zł albo więcej.  To jest 300  - 400 kg nakrętek. Hipokryci. 8 godzin temu.
 • Klon powiedział(a) Więcej
  To ma być sposób na nudę w czasie pandemii?  Czy realna pomoc pieniężną. Bo o pieniądze ty chodzi. Tu chodzi o zebranie dużej kwoty... 8 godzin temu.

Lokalne ogłoszenia drobne

04.12.2020 09:42 wrote:

Kupię stare odznaki, odznaczenia, medale, ordery, wpinki,orzełki, naszywki itp.: wojskowe oraz cywilne, dyplomy, zaświadczenia i legitymacje…

30.11.2020 06:00 wrote:

Poszukuję świadków policyjnych kontroli drogowych pojazdów, które miały miejsce na terenie powiatu średzkiego w lutym i marcu 2011 r.: -0…

19.11.2020 08:17 wrote:

Sprzedam choinki świerk pospolity,srebrny, jodła kaukaska. Cena w zależności od wielkości i rodzaju drzewka 50-70 PLN Tel.606-953-368  …

11.11.2020 18:42 wrote:

GOTÓWKA bez potrzeby wychodzenia z DOMU - SZYBKI KONTAKT ! Kupię Stare Obrazy, Obrazki, Ikony, Ramy, Sztućce, Patery, Tace, Świeczniki, Por…

Ostrzeżenie pogodowe / powiat średzki

TodayNo special awareness requiredTomorrowNo special awareness required... więcej informacji.

Czytelniku!

Jeśli podoba Ci się ten artykuł, udostępnij go! Pod tekstem znajdziesz opcję, dziękujemy.

0
RAZEM