Natalia Wachowska (klasa 7a) kolejny raz udowodniła, że ciężka praca i wytrwałość popłaca. Po raz kolejny zdobyła tytuł Mistrzyni Polski aż w 4 kategoriach:
- JAZZ Duet Junior (razem ze swoją koleżanką Hanna Kurzyk)
- JAZZ Grupa (mini formacja do 7 osób)
- JAZZ Formacja
- oraz Modern Formacja, w której to konkurencji dziewczyny wzięły udział po raz pierwszy! - moźecie zobaczyć jak się zaprezentowały na załączonym filmie a Natalkę łatwo znajdziecie w czerwonej koszuli ;)
Dodatkowo, Natalia miała swój debiut również jako solistka. Wywalczyła 2 Miejsce na podium pokonując 19 swoich rywalek.
W tym roku w zmaganiach Natalii towarzyszyła również jej młodsza siostra, Aleksandra Wachowska (klasa 4c) Jej debiut na Krajowych Mistrzostwach nie mógł być bardziej udany. Ola, podobnie jak Natalia zaprezentowała się w kategorii Jazz Duet do 12 lat (z koleżanką Iną Biskup), w Mini Formacji (do 7 osób) oraz w Formacji. Wszystkie występy zasłużyły na najwyższy stopień na podium oraz tytuł Mistrzyni Polski 2025!
Tym samym obie uczennice zakwalifikowały się do udziału w Mistrzostwach Europy oraz Świata. Natalia podczas zawodów będzie bronić tytułu mistrzowskiego z poprzedniego roku.
Dziewczyny, każdego dnia, wytrwale oraz z wielką pasją udoskonalają swój niewątpliwy talent, pod czujnym okiem wymagających trenerów w Artia Akademia Artystyczna, a my trzymamy kciuki za ich kolejne SUKCESY!"
AG / SP w Miękini
1. <Lepszy dobór kadry....< To teoria, a praktyka jest taka, że UM zmienił się ...