poniedziałek 25.01.2021

Imieniny: Pawla Milosza

Oto wyniki Powiatowego Konkurs Piosenki Patriotycznej

Oto wyniki Powiatowego Konkurs Piosenki Patriotycznej

So, 19.12.2020 11:16

Ku naszej radości, udało nam się podtrzymać szkolną tradycję i jak co roku zorganizowałyśmy Powiatowy Konkurs Piosenki Patriotycznej, jednak tym razem, w tych trudnych pandemicznych czasach, w formule online.Wzięło w nim udział 24 uczestników z sześciu Szkół Podstawowych powiatu średzkiego: Udanina, Ujazdu Górnego, Szczepanowa, Środy Śląskiej, Lutyni i Miękini.

Uczniowie klas IV-VIII musieli nagrać i przesłać do organizatorów konkursu  film z prezentacją swojego wykonania piosenki patriotycznej.

Myślimy, że było bardzo trudno zaśpiewać, a następnie nagrać, z reguły we własnym domu, film, który w pełni miał pokazywać walory wokalne uczestników, podparte odpowiednią interpretacją utworu.  

Nam, jako organizatorkom konkursu podobały się wszystkie piosenki, ale jury było bardzo wnikliwe, pracowało do późna w nocy, dokładnie przesłuchując, a następnie oceniając wszystkie wysłane do nas piosenki.

Jury w składzie: Klaudia Jacher (muzyk, dyrygent, pianista), Katarzyna Sobańska (muzyk, multiinstrumentalista), pod przewodnictwem Iwony Kuriaty (jurora wielu wokalnych konkursów we Wrocławiu, muzyka, aniamtora kultury, multiinstrumentalisty) oceniało wykonania młodych Artystów w dwóch kategoriach: młodszej – uczniowie klas IV-VI i starszej: uczniowie klas VII – VIII.

Oto ostateczny werdykt:

W kategorii młodszej: pierwsze miejsce wyśpiewała sobie Marcelina Czurko (klasa VI S.P. Ujazd Górny), drugie miejsce przypadło w udziale Kindze Kacie (klasa IV S. P. Środa Śląska), a trzecie miejsce ex aequo jury przyznało: Oldze Kunik i Poli Burdziakowskiej ( z klas czwartych S.P. Miękinia).

W kategorii starszej: pierwsze miejsce jury przyznało jednogłośnie Adriannie Kuneckiej (klasa VII S.P. Miękinia), a drugie miejsce w tej kategorii wyśpiewała sobie Agata Szybiak (klasa VII S.P. Środa Śląska). Trzeciego miejsca jury nie przyznało.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział, a laureatom gratulujemy pięknych występów (możecie je przesłuchać klikając w nazwiska wykonawców).

Laureaci poza nagrodami, za które bardzo serdecznie dziękujemy pani dyrektor Ewelinie Mazurkiewicz ( Samorządowe Centrum Usług Wspólnych - Gmina Miękinia), otrzymają punkty rekrutacyjne do szkół ponadpodstawowych, ponieważ konkurs jest wpisany na listę Kuratorium Oświaty.

Nagrody i dyplomy będzie można odebrać w szkole po feriach. W razie problemu z odbiorem prosimy o kontakt na podane w regulaminach adresy mailowe.

Organizatorki konkursu:
Iwona Godorowska i Monika Kosobudzka
(Szkoła Podstawowa w Miękini)

1nagrody2
powrót na górę

Najbliższe wydarzenie

WOŚP w powiecie średzkim
Data 31.01.2021 (niedziela) 00:00

Najnowsze artykuły

Wyszukiwarka artykułów:

Najnowsze komentarze

 • Niedziela powiedział(a) Więcej
  Jutro szczepimy osoby ponad 80 lat! 12 godzin temu.
 • Niedziela powiedział(a) Więcej
  Jutro szczepimy osoby ponad 80 lat ! 12 godzin temu.
 • Niedziela powiedział(a) Więcej
  Jutro ruszają szczepienia osób powyżej 80 lat! 12 godzin temu.
 • Roxana powiedział(a) Więcej
  Sołtysowa Zakrzowa jest super więc wara od niej? 12 godzin temu.
 • Medyk powiedział(a) Więcej
  Czy na Mostowej szczepili też osoby z grupy 0 (zero) ? 21 godzin temu.

Lokalne ogłoszenia drobne

22.01.2021 16:31 wrote:

Do wynajęcia lokal handlowo usługowy w Środzie Śląskiej przy głównej ulicy, Plac Wolności. Lokal świetnie nadaje się na działalność usługow…

20.01.2021 10:36 wrote:

KUPIĘ ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI - GOTÓWKA - ZADZWOŃ NAJLEPSZE CENY - 603 567 304 - SKUP !   SKUPUJĘ od ręki za GOTÓWKĘ stare :   S…

05.01.2021 07:57 wrote:

Zatrudnię na stanowisko kierowcy w hurtowni nabiał-warzywa (Środa Śląska) Kontakt pod nr tel.: 505-171-828…

04.01.2021 19:40 wrote:

Poszukuję świadków policyjnych kontroli drogowych pojazdów, które miały miejsce na terenie powiatu średzkiego w lutym i marcu 2011 r.:- 03.…

Artykuły sponsorowane

Ostrzeżenie pogodowe / powiat średzki

TodayNo special awareness requiredTomorrowNo special awareness required... więcej informacji.

0
RAZEM