Postęp prac – budowa zbiornika retencyjno-infiltracyjnego w Kadłubie
Publikacja: 07.01.2026 9:03
Aktualizacja: 07.01.2026 9:03
oprac. TVi ROLAND
Trwają prace związane z realizacją inwestycji polegającej na budowie zbiornika retencyjno-infiltracyjnego w miejscowości Kadłub, w rejonie ul. Piaskowej.
galeria

Fot. Gmina Miękinia
Zadanie realizowane jest w ramach kontraktu pn. „Odprowadzenie i zagospodarowanie nadmiaru wód opadowych i roztopowych na potrzeby Parku Przemysłowego w podstrefie Miękinia”.
Projektowany zbiornik będzie mógł pomieścić około 30 000 m³ wód opadowych i roztopowych, co znacząco wpłynie na poprawę gospodarki wodnej na tym obszarze.
Prace przebiegają zgodnie z harmonogramem.
(mpr)
Spodobał Ci się artykuł?
Podziel się w społecznościach
Podziel się w społecznościach
GALERIA
Miejsce na Twoją reklamę
tel. kom. +48 500 027 343











