niedziela 28.02.2021

Imieniny: Romana Ludomira

Super Gmina - Gmina Miękinia

Super Gmina - Gmina Miękinia

Wt, 09.06.2020 16:57

Gmina Miękinia znalazła się w gronie 30 gmin mających największy wpływ na rozwój Dolnego Śląska, zdobywając tytuł Złotej Jedynki Gazety Wyborczej.SuperGmina to jubileuszowa akcja Gazety Wyborczej z okazji 30-lecia samorządu terytorialnego na Dolnym Śląsku. Objęła ona m.in. plebiscyt, w ramach którego Kapituła w składzie: prof. Stanisław Korenik i dr Małgorzata Rogowska z UE we Wrocławiu, Stanisław Najnigier i Bogdan Cybulski ze Stowarzyszenia na Rzecz Promocji Dolnego Śląska, Bogdan Stawiński z Dolnośląskiego Urzędu Marszałkowskiego oraz Joanna Książek i Jacek Kulesza z Gazety Wyborczej we Wrocławiu wybrała Gminę Miękinia jako jedną z 30 mających największy wpływ na rozwój regionu.

Wkrótce Gazeta Wyborcza rozpocznie cykl akcji tematycznych związanych z akcją SuperGmina m.in. w formie debaty „Silny region, silne samorządy”, wydania gazety o samorządach SuperGminy oraz multireportażu.

(gm)
powrót na górę
 • Trudno zrozumieć powiedział(a) Więcej
  To znaczy, że wcześniej gdy zalecali noszenie tych przyłbice, szalików ,chustek itp narażeni nas na niebezpieczeństwo? godzinę temu.
 • Trudno zrozumieć powiedział(a) Więcej
  To jak te "śmieszne przyłbice i ten szajs" dobre były przez rok pandemii i dopiero teraz minister zdrowia i... godzinę temu.
 • szczerze i naprawdę powiedział(a) Więcej
  Bezsprzecznie  wolę naturalne,szczere, historyczne, wiarygodne i patriotyczne opowiadania Pana Wojtka Kopacza. 2 godziny temu.
 • marek perlak powiedział(a) Więcej
  p.dyr.G.Borowski-bardzo ciekawe i nowatorskie w swojej formie art.zamieszcza pani Ania Celuch-zawsze z... 2 godziny temu.
 • Mieszkaniec powiedział(a) Więcej
  Panie Ruciński jak pan nie wie o przykre. Połowa lamp na drodze koło basenu nie swieci podobnie co najmniej... 3 godziny temu.
 • Duo powiedział(a) Więcej
  Każdy ma swoją hierarchię w życiu 4 godziny temu.

Wyszukiwarka artykułów:

Pogoda Miękinia

Lokalne ogłoszenia drobne

25.02.2021 13:10 wrote:

KUPIĘ ANTYKI - np.: po LIKWIDACJI NIERUCHOMOŚCI lub KOLEKCJI ANTYKÓW !!! Ramy, Obrazy , Obrazki, Ikony, stare Witraże, Porcelanę, Lampy,…

15.02.2021 10:48 wrote:

Poszukuję świadków policyjnych kontroli drogowych Poszukuję świadków policyjnych kontroli drogowych pojazdów, które miały miejsce na teren…

13.02.2021 19:49 wrote:

Śnieg zalegający na dachu budynku może stanowić śmiertelne zagrożenie dla ludzi. Aby uniknąć wypadków należy jedynie zadbać o regularne …

09.02.2021 13:03 wrote:

  POMOC BIEDNYM I UBOGIM PRZYNOSI RADOŚĆ,SIŁĘ I DUMĘ…DLA NAS OSÓB BIEDNYCH I WYKLUCZONYCH JEST TO TEMAT BARDZO WSTYDLIWY PROSIĆ O POMOC INN…

0
RAZEM