Przejdź do głównej treści
34
lata

RAZEM

Taneczne święto w Miękini

W miniony weekend na hali sportowo-widowiskowej w Miękini odbyło się wyjątkowe wydarzenie - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego. 

galeria

Organizatorami imprezy byli: Samorządowy Ośrodek Kultury w Miękini i Szkoła Tańca Gemar, od niedawna mająca swoją siedzibę w Wilkszynie. Patronat nad wydarzeniem objął wójt gminy Jan Marian Grzegorczyn

W turnieju wzięło udział blisko 140 par z całego kraju. W poszczególnych kategoriach wiekowych i tanecznych oceniało ich dziewięciu licencjonowanych sędziów Polskiego Towarzystwa Tanecznego. - Turniej stał na bardzo wysokim poziomie, także tym technicznym. Oświetlenie, nagłośnienie i sam obiekt były bardzo dobrze przygotowane. Panowała świąteczna atmosfera i myślę, że wspólnie udało się nam stworzyć bardzo fajną imprezę - podsumował weekendowe zmagania Grzegorz Szymański, założyciel szkoły Gemar oraz jeden z organizatorów wydarzenia.

OLO


GALERIA

Miejsce na Twoją reklamę
tel. kom. +48 500 027 343
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.