niedziela 08.12.2019

Imieniny: Marii Swiatozara

 
Trzy auta zderzyły się na obwodnicy Miękini. Są poszkodowani

Trzy auta zderzyły się na obwodnicy Miękini. Są poszkodowani

20.12. 2018

Dziś, o godzinie 10:17, dyżurny Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Środzie Śląskiej został zawiadomiony o wypadku na skrzyżowaniu obwodnicy Miękini z drogami powiatowymi - ul. Mrozowską oraz ul. Dolnobrzeską.

Prawdopodobnie poprzez wymuszenie pierwszeństwa doszło do zderzenia trzech pojazdów marki Fiat Ducato, Opel Corsa, Daewoo Matiz. Poszkodowana została jedna osoba, która znajdowała się w pojeździe.

- Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, wydobyciu poszkodowanej osoby z pojazdu, udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy poszkodowanej osobie, którą przekazano zespołowi ratownictwa medycznego. W akcji brały udział  4 zastępy - JRG Środa Śląska, JRG Wrocław, OSP Miękinia oraz OSP Lutynia. Starty oszacowano na 15 tys. zł – wyjaśnia dyżurny Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Środzie Śląskiej.

(kb) / fot. zdj. ilustracyjne, czytelnik

Komentarzy (2)

This comment was minimized by the moderator on the site

I dziś przed 14 znów kolejny dzwon i to konkret (skoda i bus ) Skoda bez przodu a bus roztrzaskany w rowie. A zarządca drogi nadal ma w dupie to wszystko

This comment was minimized by the moderator on the site

a co to za idiotyczny tytuł jest ? co to ma być ? Nażarliście się znowu czegoś ? Czy nawąchali ? :-x

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację