poniedziałek 03.10.2022

Imieniny: Teresy Heliodora

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //

  Dział: Miękinia wtorek, 09 listopad 2021 09:20


Uroczystości Narodowego Święta Niepodległości w MiękiniZ radością informujemy, że po rocznej przerwie spowodowanej pandemią, ponownie przygotowujemy się do uroczystych obchodów Narodowego Święta Niepodległości, które zaplanowaliśmy na dzień 10 listopada. Dzień ten od 2010 roku jest równocześnie Dniem Święta  Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Miękini, które zawsze z radością celebrujemy, wspólnie z Gminą Miękinia.


Fot. SP w Miękini Fot. SP w Miękini


Mamy nadzieję, że wydarzenie to będzie pełne patriotycznych i artystycznych doznań oraz wzruszeń.

Uroczyste obchody rozpoczną się o godz.16.00 Mszą Św. w kościele NNMP w Miękini, następnie odbędzie się tradycyjne przejście z pochodniami pod pomnik „Walczącym o niepodległość”, usytuowanym na dziedzińcu szkolnym. Uroczystości pod pomnikiem rozpoczną się o 17.10, a następnie wszyscy udadzą się na halę widowiskowo-sportową, gdzie uczniowie i absolwenci naszej szkoły dadzą popis swoich artystycznych talentów w patriotycznym przedstawieniu „Niepodległość – trudne słowo”. Zawsze jest pięknie wzruszająco, a nasi uzdolnieni uczniowie na pewno zachwycą Państwa poziomem swoich umiejętności.

Jeśli epidemia nie pokrzyżuje nam planów będziemy się cieszyć na wspólne patriotyczne spotkanie. Jednocześnie uprzejmie informujemy, że wszyscy podczas mszy oraz na terenie hali muszą przestrzegać rygorystycznie reżimu sanitarnego, konieczne jest noszenie maseczek.  

W imieniu M. Biszczak - Kunik dyr. Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Miękini,
serdecznie Państwa na to wydarzenie zapraszam -
Iwona Godorowska (autorka i reżyser przedstawienia)
 • Przemo powiedział(a) Więcej
  Nie ma innego sposobu żeby skończyć te farsę? Ludzi potrafią wywlaszczyć z ich ziemi a tutaj?... 5 minut temu.
 • Żałosne powiedział(a) Więcej
  PS 2: Plusy za komenatrze też sobie sama wystawiłam z paru adresów IP, ponieważ Roland uniemożliwia lajkowanie własnych wypowiedzi.
  Tak było,... 35 minut temu.
 • Żałosne powiedział(a) Więcej
  A może Ty w pierwszej kolejności przetań mówić ludziom, co mają robić? "Napisz", " Czekaj""?.. Takie sformułowania zostaw dla swojego męża,... 38 minut temu.

Lokalne ogłoszenia drobne

20.07.2022 10:16 wrote:

KUPIĘ ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI - DOJEŻDŻAM - PŁACĘ z góry GOTÓWKĄ - ZADZWOŃ !!! Kupię Stare Obrazy, Obrazki, Ikony, Ramy, Sztućce,…

10.07.2022 14:14 wrote:

Oddam dwie papużki faliste, parka, z całym wyposażeniem. Ptaki mają ok. roku, są zdrowe i zadbane. Tel. 696132306…

08.07.2022 19:01 wrote:

Poszukuję ekipy budowlanej do tynkowania elewacji + przyziemie, na budynku mieszkalnym w Środzie Śląskiej. Tel. 602481432.…

04.07.2022 07:06 wrote:

KUPIĘ ANTYKI - POTRZEBNA GOTÓWKA -?- ZADZWOŃ - SZYBKI KONTAKT !Interesują mnie stare: Obrazy, Grafiki, Akwarele, Szkice, Rysunki, Ikony, Po…