wtorek 26.10.2021

Imieniny: Lucjana Ewarysta

Wieczór ze stand-upem w Miękini

Wieczór ze stand-upem w Miękini

N, 13.06.2021 12:27
 •  

Stand-up staje się w Polsce coraz popularniejszy. W piątek fani tej formy rozrywki świetnie bawili się w Samorządowym Ośrodku Kultury w Miękini.


Przed mieszkańcami Miękini i okolic wystąpili Michał Pałubski i Damian "Viking" Usewicz, którzy zaprezentowali program „Bardzo mi przykro Buby już nie będzie". Widzowie najpierw dowiedzieli się jakie są rodzaje braw i który z nich najbardziej lubią artyści. Zdradzono im też tajemnicę listu od rządu zawierającego zalecenie, aby każdy występ zaczynać od zasadniczego pytania - gdzie są wasze maseczki?

Po tym wstępie monologi z żartami rozkręciły się na dobre. Artyści opowiadali o trudnym czasie pandemii i braku występów, różnych i dość nietypowych fobiach, o zakupach na Aliexpress, męskim piciu, kłamiących reklamach oraz sposobach radzenia sobie z nerwami i napięciem. Publiczność bawiła się świetnie i artyści wiele razy dostali czwarty, najbardziej wskazany, rodzaj braw.

Na 25 czerwca Samorządowy Ośrodek Kultury w Miękini zaplanował kolejną ciekawą  imprezę. Tym razem będzie to koncert zespołu muzycznego Mocne Lajty z wokalistą Piotrem Rejdą. Muzyka zespołu oscyluje wokół poezji śpiewanej z wpływami muzyki rozrywkowej. Bezpłatne wejściówki (maksymalnie 2 sztuki na osobę) można odbierać w miękińskim SOK-u. Początek koncertu o godzinie 18.00.

Z powodu obostrzeń na widowni ośrodka kultury może ciągle zasiadać tylko 70 osób.

OLO

 • 3
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 3


Najnowsze komentarze

 • jAROSLAW powiedział(a) Więcej
  RUSKI ład 2 godziny temu.
 • Eryk aka Robert aka Grzegorz a powiedział(a) Więcej
  I jeszcze widzę, że przedstawiciele rodzinki tego bydlaka również dobrze bawią się na... 2 godziny temu.
 • Eryk aka Robert aka Grzegorz a powiedział(a) Więcej
  Brawo. Brawo dla organizatorów i uczestników. Pozdrawiam Bogdana, natomiast nie pozdrawiam... 2 godziny temu.
 • Pio powiedział(a) Więcej
  Drugie 200 zrobia za rok przed wyborami 2 godziny temu.

Najnowsze artykuły

Wyszukiwarka artykułów:

Bądź na bieżąco!

Powiadomienie push to krótki komunikat informujący o nowo dodanym artykule. Wyglądem przypomina powiadomienie o nowej wiadomości SMS (urządzenia mobilne) oraz wyskakujące okienko w przypadku przeglądarki na PC / laptopie. Powiadomienia możesz w każdej chwili deaktywować, tym samym przyciskiem:

 

Bądź na bieżąco z wiadomościami z powiatu średzkiego! Polityka prywatności.

Lokalne ogłoszenia drobne

21.10.2021 07:53 wrote:

Do sprzedania Thermomix 5, kompletny w pełni sprawny. 2300 zł.  Środa Śl. tel. 728861091…

18.10.2021 18:05 wrote:

Dzień dobry, poszukujemy działki/domu w Środzie Śląskiej lub najbliższej okolicy. Dom może być do remontu. Nr telefonu 785 558 716 Maciej…

11.10.2021 12:03 wrote:

PŁACĘ GOTÓWKĄ za ANTYKI - OBRAZY, LAMPY, PORCELANA, CERAMIKA, SZTUĆCE, ZEGARY, SREBRO, SZABLE, RZEŹBY itp... - zadzwoń - 603 567 304 Mniejsz…

28.09.2021 13:24 wrote:

Kupię Antyki - Starocie - Stare Pamiątki, Wartościowe Drobiazgi itp. ZA GOTÓWKĘ - ŚRODA ŚLĄSKA i okolice ... Mniejsze Meble, Obrazy i Obr…

0
RAZEM