niedziela 25.09.2022

Imieniny: Aurelii Ładysława

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //

  Dział: Miękinia środa, 27 kwiecień 2022 09:54


Zawodnicy z Pisarzowic wystartują w Mistrzostwach Europy!Czworo zawodników z sekcji Taekwon-do z Pisarzowic wystartuje w tegorocznych Mistrzostwach Europy, które w dniach 27 kwietnia – 1 maja br. rozegrane zostaną w chorwackim Poreću. W składzie Reprezentacji Polski znaleźli się podopieczni trenera Łukasza Sudaka: Hanna Burzańska, Krzysztof Sztukowski, Krzysztof Puterko oraz Jakub Filozof.W tegorocznych mistrzostwach Europy wystartuje 592 zawodniczek i zawodników z 28 krajów. Zgodnie z wytycznymi Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego w Porecu nie pojawią się zawodnicy z Rosji i Białorusi, których federacje w związku wojną na Ukrainie zostały zawieszone przez Międzynarodową Federację Taekwon-do.

Od 21 kwietnia zawodnicy WSKT wspólnie z całą Reprezentacją Polski przygotowywali się na zgrupowaniu w COS OPO w Spale pod okiem trenerów Łukasza Stawarza (LKT Legnica), Marcina Wołosza (GKT Gdańsk), Jarosława Suski (MKS Lewart AGS Lubartów) oraz Jacka Łuniwskiego (MKS Taekwon-do Mińsk Mazowiecki). Bezpośrednio po zgrupowaniu prawie 60-osobowy skład Reprezentacji Polski wyruszył do Chorwacji, aby rywalizować o medale.

- Podczas EURO 2022 nasz zespół bronić będzie tytułu najlepszej drużyny starego kontynentu wywalczonego w hiszpańskiej La Nucia. Dla naszych zawodników reprezentowanie kraju na najważniejszej imprezie sportowej w Europie to duże wyróżnienie i nagroda za ciężką pracę oraz wiele wyrzeczeń z tym związanych. Niestety w tym roku Ministerstwo Sportu nie sfinansowało wyjazdu naszej Reprezentacji na Mistrzostwa Europy, dlatego chcielibyśmy podziękować w imieniu Klubu, trenerów, a przede wszystkim samych zawodników za pomoc Wszystkim dobrym ludziom, rodzicom, znajomym i sympatykom sztuk walki i Taekwon-do za pomoc w sfinansowaniu wyjazdu naszych zawodników. Dziękujemy również za wsparcie Gminie Miękinia i wójtowi Janowi Marianowi Grzegorczynowi, Miastu Wrocław  i Wrocławskiemu Sportowemu Klubowi Taekwon-do sekcja Pisarzowice - podkreśla trener Łukasz Sudak.

Życzymy powodzenia i trzymamy kciuki!

(rol/sł)
 • Łojeny powiedział(a) Więcej
  Polonia pokonał Iskrę Kochlice 5:0 ... i brawo Wy godzinę temu.
 • bch powiedział(a) Więcej
  To były cudowne czasy dla dzieci i młodzieży mieszkających w tym rejonie miasta. Żyliśmy skromnie ale rozmawialiśmy ze sobą , bawiliśmy się... godzinę temu.
 • mati powiedział(a) Więcej
  Nie ma to jak wykorzystywać dzieci do pracy, którą powinny się zająć firmy odpowiedzialne za wywóz śmieci, za które płacimy horrendalne pieniądze. 2 godziny temu.

Lokalne ogłoszenia drobne

20.07.2022 10:16 wrote:

KUPIĘ ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI - DOJEŻDŻAM - PŁACĘ z góry GOTÓWKĄ - ZADZWOŃ !!! Kupię Stare Obrazy, Obrazki, Ikony, Ramy, Sztućce,…

10.07.2022 14:14 wrote:

Oddam dwie papużki faliste, parka, z całym wyposażeniem. Ptaki mają ok. roku, są zdrowe i zadbane. Tel. 696132306…

08.07.2022 19:01 wrote:

Poszukuję ekipy budowlanej do tynkowania elewacji + przyziemie, na budynku mieszkalnym w Środzie Śląskiej. Tel. 602481432.…

04.07.2022 07:06 wrote:

KUPIĘ ANTYKI - POTRZEBNA GOTÓWKA -?- ZADZWOŃ - SZYBKI KONTAKT !Interesują mnie stare: Obrazy, Grafiki, Akwarele, Szkice, Rysunki, Ikony, Po…