Przejdź do głównej treści

Imieniny:


RAZEM

Na wieczną służbę odszedł śp. asp. Łukasz Migoń

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że na wieczną służbę odszedł nasz Kolega śp. asp. Łukasz Migoń – dowódca zastępu w Jednostce Ratowniczo – Gaśniczej w Środzie Śląskiej.


Śp. Łukasz Migoń swoją przygodę z pożarnictwem rozpoczął 01 września 2015 r., kiedy to rozpoczął naukę zawodu w Centralnej Szkole Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie. Równo dwa lata po ukończeniu Szkoły podjął służbę w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Środzie Śląskiej na stanowisku starszy ratownik w Jednostce Ratowniczo-Gaśniczej.

Dał się poznać jako dobry kolega i zaangażowany strażak. W trakcie służby w Komendzie Powiatowej PSP w Środzie Śląskiej brał udział w wielu akacjach ratowniczo – gaśniczych, podczas których wykazał się profesjonalizmem i odwagą. Wielokrotnie reprezentował swoją jednostkę w zawodach w sportach pożarniczych a także w turniejach piłki nożnej halowej. Był członkiem Kompanii Honorowej Państwowej Straży Pożarnej województwa dolnośląskiego.

KP PSP w Środzie Śląskiej

Aktualizacja: 15.02.2022 | 13:17


ZOBACZ RÓWNIEŻ

ARTYKUŁY PARTNERÓW