Przejdź do głównej treści

Imieniny:


RAZEM

PCeKA zaprasza na stand-up i wyjątkowy koncert

Już w marcu w Centrum Kultury Alternatywnej w Środzie Śląskiej odbędą się dwa wyjątkowe wydarzenia. Na scenie powiatowej jednostki zaprezentuje się Katarzyna Pakosińska oraz zespół Big Cyc.


Katarzyna Pakosińska wystąpi w autorskim programie kabaretowym „Trzy Dekady Śmiechu” już w czwartek 9 marca. Artystka gwarantuje, że nie zabraknie tańca i piosenek. Bilety kosztują 100 złotych i można je zakupić stacjonarnie w biurze CeKA (ul. Przyszkolna 3) lub online - tutaj

Kolejnym wydarzeniem jest jubileuszowy koncert zespołu Big Cyc. Muzycy zagrają swoje przeboje w akustycznej aranżacji. Występ zaplanowano na niedzielę 26 marca. Bilety do nabycia w biurze CeKA lub poprzez stronę https://biletyna.pl/event/sector/id/759338.

OLO

Aktualizacja: 15.10.2025 | 20:05


ZOBACZ RÓWNIEŻ

ARTYKUŁY PARTNERÓW