Przejdź do głównej treści
34
lata

RAZEM

Samorządy na sportowo!

Pod honorowym patronatem Pawła Gancarza – Marszałka Województwa Dolnośląskiego oraz Łukasza Czajkowskiego – Prezesa Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej, przy wsparciu Elżbiety Czarnoty – Burmistrz Środy Śląskiej oraz Mariusza Kargola – Prezesa MLKS Polonia Środa Śląska, 21 lutego w Środzie Śląskiej odbędą się XV Mistrzostwa Radnych Dolnego Śląska w Halowej Piłce Nożnej!

Serdecznie zapraszamy dolnośląskie samorządy do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu. – To nie tylko sportowa rywalizacja i walka o puchary, ale przede wszystkim świetna okazja do integracji, wymiany samorządowych doświadczeń i rozmów w mniej formalnej, sportowej atmosferze – podkreśla starosta średzki Sebastian Burdzy.

Zbierzcie chętnych, zgłoście drużyną i do zobaczenia w Środzie Śląskiej!

Powiat Średzki - RFP

623361215 1741817623469175 2116217908657170885 n


Spodobał Ci się artykuł?
Podziel się w społecznościach

Miejsce na Twoją reklamę
tel. kom. +48 500 027 343
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.