Przejdź do głównej treści
34
lata

RAZEM

To był bardzo spokojny tydzień [raport strażaków]

W okresie od 9 do 15 stycznia br. w rejonie działania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Środzie Śląskiej doszło do 5 zdarzeń - 1 pożaru i 4 miejscowych zagrożeń.

Miniony tydzień okazał się bardzo spokojny, odnotowaliśmy tylko pięć interwencji.

09.01.2023 na drodze 346, od miejscowości Kryniczno w kierunku Rakoszyc, zauważono plamę na jezdni. W wyniku rozpoznania stwierdzono punktowe plamy po wycieku płynów eksploatacyjnych oraz brak zagrożenia chemiczno-ekologicznego.

Z uwagi na brak wolnego Zespołu Ratownictwa Medycznego dwa razy zastępy Jednostek Ochrony Przeciwpożarowej wyjeżdżały do izolowanych zdarzeń medycznych w celu udzielenia Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy poszkodowanym do momentu przybycia karetki.

Ponad to usunięto suche  drzewo opierające się o linię energetyczną oraz ugaszono pożar śmieci na dzikim wysypisku.

KP PSP w Środzie Śląskiej

Aktualizacja: 15.10.2025 | 20:03
Dołącz do naszych obserwatorów

Nie przegap najważniejszych informacji z regionu!

ARTYKUŁY PARTNERÓW

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Miejsce na Twoją reklamę
tel. kom. +48 500 027 343
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.