piątek 12.08.2022

Imieniny: Lecha Euzebii

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //35 nowych lamp ulicznych – magistrat rozstrzyga przetarg
W średzkim magistracie trwa przetarg na budowę oświetlenia drogowego w Środzie Śląskiej i czterech okolicznych miejscowościach.  Do trzech części, na jakie podzielono zadanie, wybrano dwóch wykonawców, a nowe lampy zostaną wybudowane w 7 lokalizacjach.

Fot. ilustracyjne Fot. ilustracyjne


W Środzie Śląskiej powstanie w sumie 9 lamp: 1 na ul. Lipowej, 3 na ul. Ogrodnickiej, a 5 lamp powstanie na ul. Kolejowej. Pozostałe staną w czterech miejscowościach: w Szczepanowie na ul. Średzkiej od strony Brodna – 9 lamp, w Ogrodnicy – 4, w Świętem na wylocie w kierunku Szczepanowa – 5 oraz w Komornikach na ul. Polnej – 8 lamp.

W sumie dobudowanych zostanie 35 lamp. Zadanie zostało podzielone na trzy części i do każdej z nich wykonawcy składali swoje oferty.

Pierwsza oferta obejmuje ul. Ogrodnicką w Środzie Śląskiej oraz Ogrodnicę i do tej części najlepsza okazała się oferta firmy PBS Polska z Wrocławia. Druga część zadania dotyczy ul. Kolejowej i Lipowej w Środzie Śląskiej oraz ul. Średzkiej w Szczepanowie i w tym przypadku najlepsza pod względem ceny okazała się firma ELEKTROTEG z Trzebnicy. Podobnie w przypadku części trzeciej budowy oświetlenia, która obejmuje budowę lamp w Komornikach i Świętem. Tam również najkorzystniejsza okazała się oferta firmy z Trzebnicy.

Kiedy wykonawcy dopełnią wszystkich formalności, burmistrz Adam Ruciński podpisze z nimi umowy na wykonanie powyższych zadań w terminie do połowy IV kwartału br. Łączny koszt budowy wszystkich 35 lamp w mieście i gminie Środa Śląska to niespełna 266 tys. zł.

(prg)

  • PCK powiedział(a) Więcej
    Kogo to obchodzi? 40 minut temu.
  • Greg powiedział(a) Więcej
    Tusk z Trzaskiem zatruli Odrę tak jak zatruwają ludziom łby,heeeee 2 godziny temu.
  • Anonim powiedział(a) Więcej
    I po cooplacac karte nigdzie nie wolno lowic a jak chcesz to plac za każdym razem razem inny rewir wkonco ktos sie wkorzyl i zanieczyszczenie puscil 11 godzin temu.

Lokalne ogłoszenia drobne

20.07.2022 10:16 wrote:

KUPIĘ ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI - DOJEŻDŻAM - PŁACĘ z góry GOTÓWKĄ - ZADZWOŃ !!! Kupię Stare Obrazy, Obrazki, Ikony, Ramy, Sztućce,…

10.07.2022 14:14 wrote:

Oddam dwie papużki faliste, parka, z całym wyposażeniem. Ptaki mają ok. roku, są zdrowe i zadbane. Tel. 696132306…

08.07.2022 19:01 wrote:

Poszukuję ekipy budowlanej do tynkowania elewacji + przyziemie, na budynku mieszkalnym w Środzie Śląskiej. Tel. 602481432.…

04.07.2022 07:06 wrote:

KUPIĘ ANTYKI - POTRZEBNA GOTÓWKA -?- ZADZWOŃ - SZYBKI KONTAKT !Interesują mnie stare: Obrazy, Grafiki, Akwarele, Szkice, Rysunki, Ikony, Po…