wtorek 18.01.2022

Imieniny: Małgorzaty Piotra

Fot. ilustracyjne Fot. ilustracyjne

380 tys. zł z budżetu Gminy na zajęcia sportowe dla dzieci i młodzieży

Pt, 14.01.2022 09:53
 •  

W średzkim magistracie rozstrzygnięto konkurs ofert na zajęcia sportowe w 2022 roku. W styczniu burmistrz Adam Ruciński przyznał dotacje 4 klubom sportowym na łączną kwotę prawie 380 tys. zł na realizację 8 zadań z zakresu upowszechniania kultury fizycznej wśród mieszkańców miasta i gminy.


Największą dotację w kwocie 337 tys. zł na realizację 5 zadań otrzymał Miejski Ludowy Klub Sportowy „Polonia”. Klub Glory Boks Kick-Boxing Środa Śląska otrzymał 16 tys. zł dotacji na całoroczne zajęcia ogólnorozwojowe z elementami boksu dla dzieci i młodzieży.

Wrocławski Klub Sportów Azjatyckich „Budokan” otrzymał 12 tys. zł na całoroczne zajęcia dla dzieci i młodzieży z organizacją zawodów w ramach prowadzenia sekcji karate w Środzie Śląskiej. – Ta dotacja wspiera mocno wyjazdy naszych zawodników na zawody w całej Polsce oraz zgrupowania i konsultacje, na które także jeździmy w ciągu roku – wyjaśnia Bogusław Boczniewicz, trener sekcji karate klubu „Budokan” w Środzie Śląskiej. – Jesteśmy zawsze co roku bardzo wdzięczni za to wsparcie.

Z kolei Klub Sportowy „Skarby” Środa Śląska na zadanie „Gram, bo kocham, kibicuję, bo kocham” otrzymał dotację w wysokości 8,5 tys. zł na całoroczne zajęcia piłkarskie dla dzieci i młodzieży do 14. roku życia.

Kluby sportowe, zgodnie z zawartymi umowami dotacji, muszą wykorzystać i prawidłowo rozliczyć przyznane środki z budżetu Gminy do końca 2022 roku oraz złożyć burmistrzowi sprawozdanie szczegółowe z wykonania zadań i ich kosztów w styczniu 2023.

(prg)

resize tabela1resize tabela2

 • 0
 • 1
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0

REKLAMA
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


powrót na górę
Najnowsze komentarze:
 • Amaa powiedział(a) Więcej
  Ale debil z ciebie . Pewnie nawet auta nie masz tylko jeździsz rowerem prostaku ☺️ 1 minutę temu
 • Adam powiedział(a) Więcej
  Jeszcze wyższe zróbcie te progi. Nie można normalnego zrobić, żeby możliwe było... 2 godziny temu.
 • Spostrzegawczy# powiedział(a) Więcej
  To już kolejna inwestycja z pieniędzy gminy, która nie jest dopilnowana przez kierownika... 2 godziny temu.
REKLAMA
reklama@roland-gazeta.pl

Lokalne ogłoszenia drobne

06.01.2022 11:32 wrote:

KUPIĘ ANTYKI po SPRZĄTANIU / CZYSZCZENIU / LIKWIDACJI - NIERUCHOMOŚCI - DOMU, MIESZKANIA, WILLI ...Interesują mnie : Stare Obrazy, Ikony, o…

20.12.2021 17:30 wrote:

Witam. Sprzedam słoneczne mieszkanie w bloku w Ciechowie przy ulicy Osiedlowej. 3 pokoje,kuchnia,łazienka, wc,garaż i dwie piwnice. Położon…

17.12.2021 11:39 wrote:

KUPIĘ ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI - GOTÓWKA - ZADZWOŃ NAJLEPSZE CENY - SKUP ANTYKÓW !!!!!!!!!! - Stare Malarstwo : Obrazy, Grafiki, …

10.12.2021 10:48 wrote:

Za darmo oddam dwa foteliki samochodowe dla dzieci w wieku do lat 5 w bardzo dobrym stanie. Miejscowość Środa Śląska - odbiór własny. Konta…