Reklama na protalu

oraz w bezpłatnym wydaniu gazety - kontakt

50 lat razem! Jubileusz Państwa Sarwa

50 lat razem! Jubileusz Państwa Sarwa

14.01. 2020
Reklama:

Internet dla domu, firmyrównież bez abonamentu.
KOMNET / www.komnetpc.pl / tel.: 71 317 28 90.

W gronie najbliższych i władz samorządowych, Państwo Janina i Marian Sarwa ze Środy Śląskiej spotkali się w Urzędzie Stanu Cywilnego, by wspólnie uczcić długoletnie pożycie  małżeńskie.

Złote gody odbyły się 20 grudnia 2019 r. Małżonkowie otrzymali list gratulacyjny i Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie od prezydenta RP oraz kwiaty i prezenty.

Nie zbrakło okazjonalnego toastu i tortu, jak również wielu życzeń i ciepłych słów skierowanych do Jubilatów. My także im życzymy wielu kolejnych wspólnych lat w zdrowiu i szczęściu!
 

(rol) / fot. Foto Sztuka Ryszard Żłobiński

Informacja Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego w Środzie Śląskiej

Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Środzie Śląskiej informuje wszystkie pary małżeńskie, które w roku 2020 będą obchodziły Jubileusz 50-lecia o możliwości odznaczenia Medalem za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.

Procedura nadania Medalu za Długoletnie Pożycie Małżeńskie jest dość złożona i czasochłonna, dlatego wniosek warto złożyć z dużym wyprzedzeniem. Zgodnie z obowiązującą ustawą o orderach i odznaczeniach, na wniosek osób obchodzących Jubileusz, Wojewoda właściwy ze względu na miejsce ich zamieszkania, występuje do Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej o nadanie takiego odznaczenia. Przed przesłaniem wniosku do
Kancelarii Prezydenta RP dane Wnioskodawców muszą zostać dokładnie sprawdzone, aby spełniały wymagania formalne, związane z przyznaniem Medalu.

Po podpisaniu postanowienia o nadaniu Państwu odznaczenia przez Prezydenta RP  i otrzymaniu Medali oraz legitymacji, które przesyłane są za pośrednictwem Wojewody, będą one mogły zostać Państwu wręczone przez Burmistrza Środy Śląskiej.

Osoby zainteresowane prosimy o zgłaszanie się do Urzędu Stanu Cywilnego w Środzie Śląskiej przy pl. Wolności 5, tel. 71 317 34 30.

 

 
Komentarzy (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

Wspaniale kochani wielkie gratulacje!!!

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację