czwartek 26.05.2022

Imieniny: Filipa PaulinyBądź piękna na wiosnę!
Każda kobieta ma wiele imion i twarzy. Bywa łagodna, odważna, tajemnicza, dobra, ponętna, zmysłowa a czasem złośliwa, fatalna i okrutna. Która z literackich postaci kobiecych zaintrygowała Cię i dlaczego?

Czy jest to Małgorzata, Emma Bovary, Katniss Everdeen, Hermiona Granger, Anastasia Steele, Róża Krull, Izabela Łęcka, Scarlett O'Hara, Judyta a może całkiem inna bohaterka?

Z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet Biblioteka Publiczna w Środzie Śląskiej zaprasza czytelników do udziału w konkursie czytelniczym BYĆ KOBIETĄ IDEALNĄ. LITERACKA BOHATERKA, KTÓRA MNIE ZAINSPIROWAŁA. Partnerem wydarzenia są salony pielęgnujące ciało i włosy: Beauty Studio- Nails & Make up i Salon Fryzjerski Kamila & Ewelina.

Wydarzenie będzie realizowane w mediach społecznościowych na fanpage’u Biblioteki Publicznej (LINK DO KONKURSU)

Udział w konkursie jest prosty i przyjemny. Wykonane prace należy zamieszczać na fanpage’u FB/BPSrodaSlaska w komentarzach pod postem Być kobietą idealną. Literacka bohaterka, która mnie zainspirowała w terminie od 18 lutego do 10 marca br. (REGULAMIN KONKURSU)

Przedmiotem konkursu jest napisanie krótkiej informacji na temat bohaterki literackiej, która wywarła na uczestniku wrażenie. W tym celu pod postem należy zamieścić komentarz zawierający: tytuł książki, imię i nazwisko lub pseudonim bohaterki oraz uzasadnienie.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 11 marca br. o godzinie 12:00. Laureaci zostaną powiadomieni przez Messengera. Wyniki będą umieszczone na stronie internetowej www.bpsrodaslaska.pl i fanpage’u Biblioteki Publicznej.

Dla 2 zwycięzców przewidziane są nagrody główne: voucher upominkowy na stylizację paznokci w Salonie Beauty Studio- Nails & Make up, bon upominkowy na usługę fryzjerską w Salonie Fryzjerskim Kamila & Ewelina, a dla wszystkich uczestników biorących udział w konkursie przewidziane są gadżety biblioteczne. O pierwszeństwie wyboru nagrody głównej decyduje ilość lajków pod postem.

Wszystkie nagrody będę do odbioru w siedzibie Biblioteki w terminie wskazanym przez Organizatora, po wcześniejszym ustaleniu telefonicznym lub informacja poprzez Messenger.

(rwar)

dzien kobiet 2

dzien kobiet 1

REKLAMA. Personalizowane,czyli na miarę! Z tekstem dopasowanym do twoich potrzeb, zdjęciami wkomponowanymi w ilustracje, życzeniami i dedykacją. W miękkiej lub twardej oprawie albo na tekturze. Znajdź idealną personalizowaną książkę na prezent, zabawę lub zbliżenie się z dzieckiem.

...kolejna ciekawa oferta to:
 

  • Ja powiedział(a) Więcej
    Są to środki z programów rządowych 3 godziny temu.
  • Norbi powiedział(a) Więcej
    Ruciński nie może pochwalić się żadnym sukcesem i przypisuje sobie czyjeś zasługi. To stary jego numer. 3 godziny temu.
  • Policjant powiedział(a) Więcej
    Teraz dorośli obywatele powinni to odpracować. 4 godziny temu.

Lokalne ogłoszenia drobne

16.05.2022 15:56 wrote:

Szukam pomieszczenia do wynajęcia o wymiarach min. 2x8 metrów i wysokości min 3,2 metrów na ternie Środy Śląskiej. Kontakt: 515792001.…

20.04.2022 12:30 wrote:

KUPIĘ ANTYKI - STAROCIE - DZIEŁA SZTUKI - Stare PAMIĄTKI, Wartościowe DROBIAZGI - Różności !Kupię przeróżne Antyki - Starocie z Domu, Miesz…

11.04.2022 10:20 wrote:

Jeśli chcesz szybko sprzedać stare Obrazy, Obrazki np. z likwidacji kolekcji, może po dziadkach, ze strychu, mieszkania, domu, może zawadza…

08.03.2022 12:05 wrote:

Cześć, dzisiaj tj 8.03 około 10:30, w okolicy Kościuszki 42 znalazłem klucze, Kontakt do mnie :  5(x)7(x)8(x) 9(x)1(x)7(x)  6(x)6(x)7(x) …