piątek 27.05.2022

Imieniny: Augustyna JulianaBal karnawałowy w Przedszkolu Publicznym w Ciechowie
Karnawał to czas zabaw i balów, również dla najmłodszych. 

Bal karnawałowy jest długo wyczekiwaną atrakcją dla dzieci. Przedszkolaki z dumą prezentowały bajeczne stroje. Podczas balu, dzieci mogą wcielić się w kogoś innego, przebrać się za ulubioną postać i wyglądać inaczej niż zwykle. Taka zabawa dostarcza wielu pozytywnych emocji i przeżyć nie tylko dzieciom, ale również dorosłym. Tak było też w Przedszkolu Publicznym w Ciechowie, gdzie 23 lutego 2022 r. odbył się wielki Bal Karnawałowy.

W dniu Balu, już od rana pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za  ulubione postacie z bajek i nie tylko!  Można było spotkać wróżki, księżniczki, syreny, rycerzy, piratów, policjantów, Batmana, a nawet węża!  Niektóre dzieci rozpoznać  było bardzo trudno. Wystrój sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy.

Dzieci wykonały również prace plastyczne w tym dniu – kolorowały, wyklejały i ozdabiały maski karnawałowe. Były też kolorowe rekwizyty do fotobudki, maski, śmieszne okulary i brokat do ozdoby. Jak karnawał to karnawał!

Przebierańcy świetnie bawili się, uczestnicząc we wspólnych zabawach i konkursach. Muzyka wybierana przez dzieci, zachęcała do tańca i wspólnej zabawy. Wszystkim zabawom towarzyszyła radość, śmiech i spontaniczna aktywność dzieci. Cały bal przebiegł w miłej i serdecznej atmosferze.

 Na pewno dostarczył niezapomnianych wrażeń!

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok.

(kk)

REKLAMA. Personalizowane,czyli na miarę! Z tekstem dopasowanym do twoich potrzeb, zdjęciami wkomponowanymi w ilustracje, życzeniami i dedykacją. W miękkiej lub twardej oprawie albo na tekturze. Znajdź idealną personalizowaną książkę na prezent, zabawę lub zbliżenie się z dzieckiem.

<-- || -->

  • dsr powiedział(a) Więcej
    Autor ma rację! Sami śmiecą a później narzekają że syf w mieście - taka średzka rzeczywistość niestety... 2 godziny temu.
  • Putin powiedział(a) Więcej
    Znowu znikają komentarze. Władza czuwa. 7 godzin temu.
  • Banan powiedział(a) Więcej
    Owocowe Środy. 8 godzin temu.

Lokalne ogłoszenia drobne

16.05.2022 15:56 wrote:

Szukam pomieszczenia do wynajęcia o wymiarach min. 2x8 metrów i wysokości min 3,2 metrów na ternie Środy Śląskiej. Kontakt: 515792001.…

20.04.2022 12:30 wrote:

KUPIĘ ANTYKI - STAROCIE - DZIEŁA SZTUKI - Stare PAMIĄTKI, Wartościowe DROBIAZGI - Różności !Kupię przeróżne Antyki - Starocie z Domu, Miesz…

11.04.2022 10:20 wrote:

Jeśli chcesz szybko sprzedać stare Obrazy, Obrazki np. z likwidacji kolekcji, może po dziadkach, ze strychu, mieszkania, domu, może zawadza…

08.03.2022 12:05 wrote:

Cześć, dzisiaj tj 8.03 około 10:30, w okolicy Kościuszki 42 znalazłem klucze, Kontakt do mnie :  5(x)7(x)8(x) 9(x)1(x)7(x)  6(x)6(x)7(x) …