piątek 12.08.2022

Imieniny: Lecha Euzebii

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //Boisko przy Kajakach z nawodnieniem. OSiR modernizuje bazę sportową
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Środzie Śląskiej zlecił montaż nawodnienia na boisku przy akwenie Kajaki, które stanowi bazę treningową dla dzieci, młodzieży oraz licznych grup seniorskich, z terenu powiatu średzkiego.

Fot. OSiR Środa Śląska Fot. OSiR Środa Śląska


- Nasza baza sportowa jest wykorzystywana nie tylko przez sekcję Polonii Środa Śląska czy lokalne drużyny LZS ale również, ze względu na jakość infrastruktury przez drużyny z całego powiatu średzkiego oraz szkółki z całego kraju, które przyjeżdżają do Miasta Skarbów na obozy sportowe - podkreśla Artur Paprota, prezes OSiR.

- To ważna i potrzebna inwestycja - zauważa Piotr Rajczakowski prokurent spółki, a jednocześnie manager Centrum Sportu i Rekreacji. – Obłożenie obiektów jest tak duże, że konieczne są inwestycje w unowocześnienie bazy, zapał i energia, w szczególności młodych sportowców, nadaje naszej pracy nowy wymiar i jednocześnie stanowi najlepszy dowód sensowności inwestycji w zdrowy tryb życia, gdzie każda złotówka zainwestowana w ten sposób, zwróci się wielokrotnie.

Koszt inwestycji zamknie się w kwocie 35 tys. złotych i stanowi kolejny etap pracy nad modernizacją boiska przy Kajakach, spółka przy współpracy z Gminą Środa Śląska przygotowuje dokumentację techniczną konieczną do zainstalowania sztucznego oświetlenia przy obiekcie, co znacznie wydłużyłoby czas wykorzystania obiektów przez sportowców.

(OSiR)

img 3359 002

img 3365 002

  • Anonim powiedział(a) Więcej
    I po cooplacac karte nigdzie nie wolno lowic a jak chcesz to plac za każdym razem razem inny rewir wkonco ktos sie wkorzyl i zanieczyszczenie puscil 3 godziny temu.
  • Pola powiedział(a) Więcej
    Dał przykład Trzasku w Warszawce. Dał. Z Czajki g..na lały się do Wisły i żadnej odpowiedzialności. Skoro on mógł, to dlaczego inni nie mogą? 4 godziny temu.
  • Janek powiedział(a) Więcej
    Największy stan zagrożenia dla naszego powiatu mieści się w gmachu na Wrocławskiej 2! 5 godzin temu.

Lokalne ogłoszenia drobne

20.07.2022 10:16 wrote:

KUPIĘ ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI - DOJEŻDŻAM - PŁACĘ z góry GOTÓWKĄ - ZADZWOŃ !!! Kupię Stare Obrazy, Obrazki, Ikony, Ramy, Sztućce,…

10.07.2022 14:14 wrote:

Oddam dwie papużki faliste, parka, z całym wyposażeniem. Ptaki mają ok. roku, są zdrowe i zadbane. Tel. 696132306…

08.07.2022 19:01 wrote:

Poszukuję ekipy budowlanej do tynkowania elewacji + przyziemie, na budynku mieszkalnym w Środzie Śląskiej. Tel. 602481432.…

04.07.2022 07:06 wrote:

KUPIĘ ANTYKI - POTRZEBNA GOTÓWKA -?- ZADZWOŃ - SZYBKI KONTAKT !Interesują mnie stare: Obrazy, Grafiki, Akwarele, Szkice, Rysunki, Ikony, Po…