niedziela 23.01.2022

Imieniny: Ildefonsas Rajmunda

Fot. OSiR Środa Śląska Fot. OSiR Środa Śląska

Boisko przy Kajakach z nawodnieniem. OSiR modernizuje bazę sportową

Pt, 05.11.2021 12:45
 •  

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Środzie Śląskiej zlecił montaż nawodnienia na boisku przy akwenie Kajaki, które stanowi bazę treningową dla dzieci, młodzieży oraz licznych grup seniorskich, z terenu powiatu średzkiego.


- Nasza baza sportowa jest wykorzystywana nie tylko przez sekcję Polonii Środa Śląska czy lokalne drużyny LZS ale również, ze względu na jakość infrastruktury przez drużyny z całego powiatu średzkiego oraz szkółki z całego kraju, które przyjeżdżają do Miasta Skarbów na obozy sportowe - podkreśla Artur Paprota, prezes OSiR.

- To ważna i potrzebna inwestycja - zauważa Piotr Rajczakowski prokurent spółki, a jednocześnie manager Centrum Sportu i Rekreacji. – Obłożenie obiektów jest tak duże, że konieczne są inwestycje w unowocześnienie bazy, zapał i energia, w szczególności młodych sportowców, nadaje naszej pracy nowy wymiar i jednocześnie stanowi najlepszy dowód sensowności inwestycji w zdrowy tryb życia, gdzie każda złotówka zainwestowana w ten sposób, zwróci się wielokrotnie.

Koszt inwestycji zamknie się w kwocie 35 tys. złotych i stanowi kolejny etap pracy nad modernizacją boiska przy Kajakach, spółka przy współpracy z Gminą Środa Śląska przygotowuje dokumentację techniczną konieczną do zainstalowania sztucznego oświetlenia przy obiekcie, co znacznie wydłużyłoby czas wykorzystania obiektów przez sportowców.

(OSiR)

img 3359 002

img 3365 002

 • 10
 • 0
 • 0
 • 1
 • 0
 • 0

REKLAMA
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


powrót na górę

Najczęściej komentowane

Najnowsze komentarze:
 • Sam powiedział(a) Więcej
  Podziękujemy mu na wyborach. 2 godziny temu.
 • Jarek powiedział(a) Więcej
  Ty jesteś ***......do granic możliwości ***ni.......i tyle co powiem debil jesteś  i nawet... 2 godziny temu.
 • Taki trochę JP powiedział(a) Więcej
  Jak dla mnie to powinna być robota dla Straży Miejskiej, a nie dla policji. Policja powinna... 9 godzin temu.
REKLAMA
reklama@roland-gazeta.pl

Lokalne ogłoszenia drobne

19.01.2022 20:08 wrote:

Wykonuję drobne prace spawalnicze - meble, płoty, bramy, stoliki, wózki, i inne. Zapraszam do współpracy 792 279 495 - Tomasz…

19.01.2022 20:06 wrote:

Kupię przyczepkę ubezpieczoną, z tabliczką znamionową - czyli legalną z papierami, samoróbkę. Jeśli chcesz sprzedać skontaktuj się ze mną. …

06.01.2022 11:32 wrote:

KUPIĘ ANTYKI po SPRZĄTANIU / CZYSZCZENIU / LIKWIDACJI - NIERUCHOMOŚCI - DOMU, MIESZKANIA, WILLI ...Interesują mnie : Stare Obrazy, Ikony, o…

20.12.2021 17:30 wrote:

Witam. Sprzedam słoneczne mieszkanie w bloku w Ciechowie przy ulicy Osiedlowej. 3 pokoje,kuchnia,łazienka, wc,garaż i dwie piwnice. Położon…