poniedziałek 01.03.2021

Imieniny: Albina Antoniego

Burmistrz Środy Śląskiej informuje o zmianie dotychczasowych zasad obsługi mieszkańców

Burmistrz Środy Śląskiej informuje o zmianie dotychczasowych zasad obsługi mieszkańców

Pt, 24.04.2020 16:25

Od 22 kwietnia do odwołania bezpośrednia obsługa mieszkańców w zakresie zadań niezbędnych do zapewnienia pomocy obywatelom prowadzona jest w sprawach:- rejestracji stanu cywilnego,

- ewidencji ludności i dowodów osobistych,

- pomocy społecznej,

- ochrony środowiska w zakresie decyzji środowiskowych oraz decyzji zezwalających na wycinkę drzew lub krzewów - po uprzednim telefonicznym uzgodnieniu wizyty z merytorycznym pracownikiem Urzędu z zachowaniem obowiązujących zasad bezpieczeństwa sanitarnego.

W pozostałych sprawach nadal preferowaną formą kontaktu z merytorycznymi pracownikami jest bezpośredni kontakt telefoniczny, mailowy lub poprzez platformę ePUAP i Profil Zaufany.

W dalszym ciągu na parterze holu Urzędu znajduje się urzędowa skrzynka podawcza, do której można wrzucać korespondencję kierowaną do UM.

Jednocześnie Burmistrz Środy Śląskiej informuje, że na podstawie art. 102 ustawy z dnia 16 kwietnia 2020 r. o szczególnych instrumentach wsparcia w związku z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2 (Dz. U. z 2020, poz. 695) zawiesza się wydawanie zaświadczeń o prawie do głosowania oraz aktów pełnomocnictwa.

Urząd Miejski w Środzie Śląskiej
powrót na górę
 • marek perlak powiedział(a) Więcej
  p.Wojtka rownież czytam i osobiscie znam-dobrze jest miec szerokie spektrum zainteresowan. godzinę temu.
 • Kleks powiedział(a) Więcej
  Jak ktoś chce się do czegoś doczepić, to zawsze znajdzie argument :) Zakrywanie twarzy zmniejsza ryzyko... 9 godzin temu.
 • Peppers powiedział(a) Więcej
  Gdzieś się zgubiło "Miękinia, otwórz się na zdrowy klimat"....... 9 godzin temu.
 • Trudno zrozumieć powiedział(a) Więcej
  To znaczy, że wcześniej gdy zalecali noszenie tych przyłbice, szalików ,chustek itp narażeni nas na niebezpieczeństwo? 10 godzin temu.
 • Trudno zrozumieć powiedział(a) Więcej
  To jak te "śmieszne przyłbice i ten szajs" dobre były przez rok pandemii i dopiero teraz minister zdrowia i... 10 godzin temu.
 • szczerze i naprawdę powiedział(a) Więcej
  Bezsprzecznie  wolę naturalne,szczere, historyczne, wiarygodne i patriotyczne opowiadania Pana Wojtka Kopacza. 11 godzin temu.

Wyszukiwarka artykułów:

Pogoda Środa Śląska

Lokalne ogłoszenia drobne

25.02.2021 13:10 wrote:

KUPIĘ ANTYKI - np.: po LIKWIDACJI NIERUCHOMOŚCI lub KOLEKCJI ANTYKÓW !!! Ramy, Obrazy , Obrazki, Ikony, stare Witraże, Porcelanę, Lampy,…

15.02.2021 10:48 wrote:

Poszukuję świadków policyjnych kontroli drogowych Poszukuję świadków policyjnych kontroli drogowych pojazdów, które miały miejsce na teren…

13.02.2021 19:49 wrote:

Śnieg zalegający na dachu budynku może stanowić śmiertelne zagrożenie dla ludzi. Aby uniknąć wypadków należy jedynie zadbać o regularne …

09.02.2021 13:03 wrote:

  POMOC BIEDNYM I UBOGIM PRZYNOSI RADOŚĆ,SIŁĘ I DUMĘ…DLA NAS OSÓB BIEDNYCH I WYKLUCZONYCH JEST TO TEMAT BARDZO WSTYDLIWY PROSIĆ O POMOC INN…

0
RAZEM